Spausdinti

vasario 16

Sveikiname visus Vasario 16-osios proga. 

Prieš šimtą metų, tuo metu, kai Lietuvą valdė ir išnaudojo galinga svetima jėga, svajojusi valdyti pasaulį, dvidešimt Lietuvos atstovų išdrįso parašyti ir pasirašyti neįtikėtinos drąsos dokumentą - Lietuvos valstybės atkūrimo pareiškimą, skelbiantį, kad nuo 1918 m. vasario 16-osios Lietuva yra tik jos žmonių valstybė, ir tik jos piliečiai sprendžia kaip šioje šalyje bus tvarkomas gyvenimas. 

Šis pareiškimas pakeitė visos Lietuvos likimą. Nors po to dar reikėjo nemažai pakovoti ir paaukoti, bet stebuklas įvyko - Lietuvos žmonės pasiekė, kad jie tapo savo valstybės šeimininkais, o didžiausios pasaulio galybės tą teisę pripažino ir ją gerbė.

Vasario 16 -osios stebuklas yra pavyzdys tiems, kurie netiki, kad jie yra savo valstybės šeimininkai, kurie nedrįsta elgtis kaip šeimininkai, kurie ieško sau geresnės valdžios turtingesnėse šalyse, tikėdami, kad lengviau susikurti gerovę išsinuomotame bendrabučio kambarėlyje, o ne tvarkant savo namus, kurie jiems priklauso. 

Sveikiname Lietuvos piliečius, kurie elgiasi kaip savo valstybės šeimininkai, kurie ne tik renka Lietuvos valdžią, bet stebi ar ji dirba visos Lietuvos gerovei, kurie ne tik siunčia savo pastabas ir pasiūlymus valdžiai, bet ir nebijo ateiti į piketą ar mitingą ir pareikalauti, kad jų rinkti ir jų mokesčiais išlaikomi valdžios atstovai dirbtų ne sau, o Lietuvos valstybei ir jos žmonėms.

Sveikiname tuos Lietuvos valdžios atstovus, kurie nuoširdžiai tarnauja Lietuvos valstybei ir visiems jos piliečiams, o ne kuria savo gerbūvį, aptarnaudami turtinguosius.

Sveikiname tuos darbdavius, kurie supranta, kad darbuotojai kuria ne tik jų, bet ir visos Lietuvos valstybės gerovę, kurie nuolatos bendradarbiauja su profesinėmis sąjungomis ir negaili nei pastangų, nei lėšų, kad darbuotojai oriai dirbtų ir užsidirbtų teisingą atlygimą, leidžiantį oriai gyventi Lietuvoje, neieškant laimės svetur.

Sveikiname pačius sąmoningiausius Lietuvos darbuotojus, kurie kaip Vasario 16-osios signatarai, nepabijojo parašyti ir pasirašyti profesinės sąjungos steigimo pareiškimus ir susivieniję į profesines sąjungas kiekvieną dieną drąsiai kovoja su bet kokiomis neteisybėmis darbo vietose, kurdami Lietuvos ir jos darbuotojų gerovę.

Sveikiname visus Lietuvos piliečius, kurie supranta, kad Lietuvos valstybė yra ne tik jų, jų vaikų ir anūkų ir proanūkių namai, bet ir jos piliečių įrankis Laimę kurti čia - Lietuvoje.

Linkime visiems Lietuvos piliečiams kartu tampriai dirbti kuriant Lietuvos gerovę, nes tik mes, Lietuvos valstybės piliečiai, esame Lietuvos valstybės savininkai ir Lietuvos valstybės dalis.

"Prašome paremti 1% GPM Lietuvos profesinę sąjungą "Solidarumas"

 

Paremti         Ne dabar