Lietuvos vežėjų profesinės sąjungos „Solidarumas“ tikslas – principingai atstovauti savo narių interesams

autorius Solidarumas

Kovo 15 d. Vilniuje įvyko Vežėjų profesinės sąjungos „Solidarumas“ konferencija. Į ją suvažiavo vežėjų atstovai iš visos Lietuvos. Sveikinimo žodį tarė Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkė Aldona Jašinskienė bei Vežėjų profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkas Petras Grėbliauskas. Konferencijos metu Lietuvos vežėjų atstovai prisistatė ir pristatė savo profsąjungose nuveiktus darbus ir pagrindines problemas, su kuriomis šiuo metu susiduria.

Apie įmonių susijungimo grėsmes darbuotojams pasisakė „Kauno autobusų“ bei „Autrolio“ atstovai, taip pat Tauragės autobusų vairuotojų atstovas įvardino, kaip veikia jų profesinė sąjunga. Savo problemas apie darbuotojų diskriminaciją ir neigiamą požiūrį į profsąjungos narius darbe išreiškė Lietuvos geležinkeliečių atstovas.

Svarbus susitikimo klausimas taip pat buvo ir pakeitimų įstatuose svarstymas bei tvirtinimas. Priimta pakeisti ankstesnį būstinės adresą į K. Kalinausko g. 2B, Vilnius, o Vežėjų profesinės sąjungos pavadinimą pakeisti į „Lietuvos vežėjų profesinė sąjunga „Solidarumas“.

Konferencijos pabaigoje aptartas LVPS veiklos planavimas ateičiai, galimos bendradarbiavimo galimybės sprendžiant išsakytas problemas bei vilniečių pateikti praktiniai patarimai, kaip derėtų elgtis profesinių sąjungų atstovams norint pasiekti sėkmingų rezultatų kovoje su darbdaviais ginant savo teises.

Lietuvos vežėjų profesinė sąjunga „Solidarumas“ vienija per 1000 narių, dirbančių įvairiuose transporto sektoriuose: laivų statybos, aviacijoje, geležinkeliuose, taxi, viešajame transporte, komunaliniame ūkyje.

{phocagallery view=category|categoryid=221}

0 komentaras
0

Palikti komentarą