Spausdinti

kaled sveik 2

Sveikiname sulaukus Šv.Kalėdų ir Naujų Metų!
Linkime džiugiai atšvęsti Jėzaus Kristaus, savo pasiaukojančia Meilė pakeitusio žmoniją, gimtadienį!
Šios Šv.Kalėdos ypatingos ne vien stebuklo laukimu. Užklupusi pandemija pakeitė gyvenimo ir darbo sąlygas bei suteikė mums progą apmąstyti kas gyvenime yra svarbiausia.
 
Mylėkime vienas kitą taip kaip Kristus mus myli, padėkime vienas kitam, ypač silpesniems už mus ir skurstantiesiems.
Prie Šv.Kūčių stalo pagalvokime ar visi Lietuvos piliečiai šią dieną gali džiugiai švęsti, ar viską padarėme, kad mūsų šalyje būtų mažiau neteisybės ir skurdo.
 
Sveikindami darbdavius linkime, kad verslai klestėtų, ir nepamiršti kad jų gerovę kartu kuria ir darbuotojai bei dalintis bendro darbo pasiekimais.
 
Linkime valdžios atstovams atminti, jog valstybė laikosi paprastų darbo žmonių dėka, kad su profesinių sąjungų atstovais reikia tartis ir bendradarbiauti ne tik prieš rinkimus.
 
Lietuvos darbuotojams linkime sveikatos ir gerai apmokamų darbų, kad galėtų išlaikyti savo šeimas ir susivienijus į profesines sąjungas kurtų gerovę savo Valstybėje.
 
Sveikiname profesinių sąjungų lyderius, dėkojame jiems už pasiaukojamą darbą, ginant darbuotojų teisę į orų darbą, ir linkime, kad jų darbas būtų tinkamai įvertintas, o Meilė, kurią jie atiduoda kitiems, grįžtų jiems ir jų šeimoms šimteriopai.
 
Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas" pirmininkė Kristina Krupavičienė

"Prašome paremti 0,6% GPM Lietuvos profesinę sąjungą "Solidarumas"

 

Paremti         Ne dabar