Skirkite 0,6 proc. Lietuvos profesinei sąjungai „Solidarumas“

autorius Solidarumas

Jei norite, kad Jūsų atlyginimai augtų, kad būtumėte apsaugoti nuo vadovų savivalės, turėtumėte orias darbo ir poilsio sąlygas Lietuvoje, o ne emigracijoje, paremkite tuos, kurie kiekvieną dieną kovoja už Jus, net jei Jūs nesate profesinės sąjungos nariai.

Darbdaviai turi daug pinigų. Jie skiria dideles lėšas ekspertams, žiniasklaidai, politinėms partijoms, kad pasiektų, jog būtų priimti tik jiems naudingi įstatymai ir nutarimai, o darbuotojai negalėtų tikėtis didesnių atlyginimų, geresnių darbo sąlygų ir oraus gyvenimo netekus darbingumo ar išėjus į pensiją.

Šiemet iki gegužės 1 d. Jūs galite  0.6 % savo Gyventojų pajamų mokesčio (GPM) skirti tik profesinei sąjungai ir tai netrukdys Jums paremti kitas visuomenines organizacijas ar partijas, nes šią 0.6 %  GPM dalį leidžiamas skirti TIK profesinėms sąjungoms. Jei to nepadarysi, 0.6 % tavo GPM bus paskirstytas per biudžetą.

Paremkite Lietuvos profesinę sąjungą „Solidarumas“, kuri susikūrė prieš 30 metų, kaip Sąjūdžio dalis, kuri kovojo už Lietuvos Nepriklausomybę, o dabar kovoja už Jūsų ir visų Lietuvos darbuotojų teises oriai gyventi ir dirbti Lietuvoje.

Jūsų  parama Lietuvos profesinei sąjungai „Solidarumas“ (įm. kodas 290806370) padės geriau apginti darbuotojų teises ir galimybes daugiau uždirbti, nes bus skirta samdyti geriausius teisininkus, ekonomistus ir ekspertus, atliekti tyrimus ir vertinimus, kurie apgintų darbuotojų interesus, diskutuojant su Vyriausybės ir darbdavių atstovais Trišalėje taryboje, ministerijose, Seime, derybose dėl šakos kolektyvinių sutarčių ir kitur.

Paramą skirti galima:

  1. Elektroniniu būdu prisijungiant prie Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) ir užpildant prašymo formą FR0512 versija 04: https://deklaravimas.vmi.lt
    (video instrukcija)
  2. Įteikiant prašymo formą tiesiogiai valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) vietos skyriui;
  3. Nusiunčiant paštu į Valstybinę mokesčių inspekciją adresu: Neravų g. 8, LT-66257, Druskininkai.
  • Prašymo formą rasti galite čia – FR0512(4)
  • Mokesčio laikotarpį galite nurodyti ir ilgesnį: min. 2020 m., max. iki 2024 m.

Prievolę deklaruoti gautas pajamas turintys gyventojai turi tai padaryti iki gegužės 1 dienos, antraip prašymas pervesti paramą nebus patenkintas.

Skirkite 0.6 proc. Lietuvos profesinei sąjungai „Solidarumas“ (įm. kodas 290806370) ir 1,2 proc. Lietuvos darbininkų rėmimo fondui (įm. kodas 191679277). Ačiū!

0 komentaras
0

Palikti komentarą