AB „Ignitis gamyba” vadovybė aptarė 2020 m. planus su profesinėmis sąjungomis

autorius Solidarumas
rimt gint1

2019 m. lapkričio 28 d. Lietuvos elektrinėje Elektrėnuose įvyko AB „Ignitis gamyba“ ir profesinių sąjungų atstovų susitikimas, kuriame dalyvavo „Lietuvos elektrinės“ profesinės energetikų sąjungos „Solidarumas” pirmininkas Rimtautas Ramanauskas, jo pavaduotojas Gintautas Gudelis ir Elektros gamybos darbuotojų profesinės sąjungos atstovai.

Susitikimo metu bendrovės vadovas Rimgaudas Kalvaitis ir personalo verslo partnerė Žydrė Važgėlienė pristatė UAB „Ignitis grupės“ įmonių atlygio politikos patobulinimus, kurie įsigalios jau nuo sausio 1 dienos.

Su darbuotojų atstovais aptarti piniginio atlygio rėžių nustatymo principai, pastovios atlygio dalies (PAD) nustatymas ir peržiūra, kintamos atlygio dalies (KAD) procentinis dydis. Svarbiausias diskusijų akcentas – tai, kad bendras metinis darbuotojų darbo užmokestis nemažės. Profesinės sąjungos pabrėžė, kad kiekvienam AB „Ignitis gamyba“ darbuotojui turi būti aišku, kaip nustatomas jo darbo užmokestis, nuo kokių kompetencijų bei darbo rezultatų jis priklauso.

Rimgaudas Kalvaitis darbuotojų atstovams papasakojo ir apie kitiems metams numatytus Elektrėnų energetinio komplekso veiklos planus. Svarbiausia žinia yra ta, kad 2020 metais kombinuotojo ciklo blokas dirbs be apribojimų.

Be to, nuo penktadienio jau žinoma, kad „šilti“ bus ir rezervinės elektrinės 7-asis bei 8-asis blokai. Jie Lietuvai teiks tretinio aktyviosios galios rezervo paslaugą pilnai patenkindami visus šalies poreikius 475 MW apimtimi. Aktyviai naudojant visus Elektrėnų blokus, reikės stiprinti ir komandas. Bus siekiama įdarbinti daugiau įrenginius eksploatuojančių darbuotojų.

AB „Ignitis gamyba” vadovas pabrėžė, kad laukia įdomūs ir nemaži iššūkiai, kuriems būtinas visų susitelkimas bei ūkiškumas. Be to, jis priminė, kad darbuotojų sveikata ir saugumas yra vienas iš svarbiausių įmonės prioritetų, tad visi turi netoleruoti bet kokių darbo saugos bei Darbo kodekso pažeidimų, o juos pastebėjus, būtinai apie tai pranešti vadovams.

0 komentaras
0

Palikti komentarą