AB „Lietuvos energijos gamyba“ lankėsi Socialinės apsaugos ir darbo ministrė

autorius Solidarumas
IMG 0736

Lapkričio 4 dieną Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė apsilankė AB „Lietuvos energijos gamyba“. Vizito metu daug dėmesio skirta socialinei bendrovės politikai ir bendrovėje veikiančių profesinių sąjungų veiklai.

Susitikime taip pat dalyvavo „Lietuvos energijos gamybos“ generalinė direktorė Eglė Čiužaitė, personalo skyriaus vadovė Žydrė Vaižgėlienė, Korporatyvios komunikacijos skyriaus vadovas Valentinas Neviera. Profesines sąjungas atstovavo Profesinės energetikų sąjungos „Solidarumas“ pirmininkas Rimtautas Ramanauskas ir Elektros gamybos profesinės sąjungos pirmininkas Algirdas Sirvydas.

Susitikimo metu bendrovės administracija pristatė kolektyvinę sutartį ir jos teikiamas naudas darbuotojams. Kaip socialinio dialogo pasiekimą ministrė paragino vadovus viešinti socialinės partnerystės privalumus, dalintis gerąja praktika, nes Lietuvoje socialinis dialogas yra ganėtinai žemo lygio.

Profesinės sąjungos išsakė nuomonę, kad ne viskas yra pasiekta. Partnerystė turi ir trūkumų, kaip, kad informavimo ir konsultavimo nesklandumai, socialinis dialogas įvertintas 6 balais iš 10.

Vienas socialinis partneris negali gerai jaustis kito partnerio sąskaita.
IMG 0700

0 komentaras
0

Palikti komentarą