Laikas, duotas Europos Sąjungai įgyvendinti darbo žmonių lūkesčius, baigiasi!

autorius Solidarumas
geteborg

2017 m. lapkričio 15-19 dienomis Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas” delegacija, susidedanti iš atsakingosios sekretorės Jovitos Pretzsch, AB „Plasta” darbininkų sąjungos pirmininko Mindaugos Balsio ir tarybos nario Edmundo Mincevičiaus, bei Krovininio autotransporto profesinės sąjungos „Solidarumas” pirmininko pavaduotojo Vytauto Kašėtos lankėsi Švedijos Geteborgo mieste. Jie aplankė „Volvo” automobilių gamyklą, kurioje turėjo galimybę susitikti su įmonės darbuotojais ir jų atstovais – profesinės sąjungos nariais, taip pat su jau buvusia „Volvo” darbuotoja ir jos profesinės sąjungos nare, o šiuo metu miesto mere Ann-Sofie Hermansson.

 
Lietuvos delegacija taip pat dalyvavo Geteborge vykusioje diskusijoje dėl Europos socialinių teisių ramsčio ir profesinių sąjungų siūlymų dėl šių teisių geresnio įgyvendinimo, bei Europos profesių sąjungų konfederacijos (ETUC) viršūnių susitikime.
Geteborge suvažiavę profesinių sąjungų atstovai iš visos Europos teigė, kad kad BAIGIASI LAIKAS, PER KURĮ EUROPOS SĄJUNGA TURI PATEISINTI DARBO ŽMONIŲ LŪKESČIUS!
 
Sekančią dieną po profesinių sąjungų viršūnių susitikimo vyko Europos Sąjungos vadovų susitikimas, kuriame dalyvavo Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Europos profesinių sąjungų konfederacijos atstovai perdavė žinią Europos Sąjungos šalių vadovams dėl būtinumo geriau įgyvendinti socialines teises Europoje.
 
Viršutinėje nuotraukoje iš kairės į dešinę: Edmundas Mincevičius, Vytautas Kašėta, Mindaugas Balsys, Geteborgo merė Ann-Sofie Hermansson, Jovita Pretzsch.
 
geteborg1
 
Su ETUC Generalinio pirmininko pavaduotoju Peteriu Šereriu (Peter Scherrer)
 
geteborg2
 
geteborg3
 
geteborg4
0 komentaras
0

Palikti komentarą