Beveik balandžio 1- osios pokštas: po 3 – jų metų laukimo Ukmergėje įdarbinti paramedikai

autorius Solidarumas

Nuo š.m. balandžio 1 dienos Ukmergės greitosios medicinos pagalbos vairuotojai beveik prieš 3 metus įgiję paramediko išsilavinimą įdarbinti vairuotojais-paramedikais. Atrodo tokia data pasirinkta neatsitiktinai, nes šis įvykis buvo labai ilgai vilkinamas, poliklinikos vyr. gydytoja net 3 metus nenorėjo pripažinti paramediko išsilavinimo tikrumo.

Dėl šių specialistų įdarbinimo ne kartą buvo kreiptasi į savivaldybę ir sveikatos ministeriją, suorganizuoti apskrito stalo susitikimai, vyko teisininkų konsultacijos. Žinoma visi šie atkaklūs „žygiai“ davė teigiamą rezultatą tik kai, įdarbinti išsilavinimą įgijusius darbuotojus, įstaigą įpareigojo savivaldybė.

Taigi nors vietoj įstaigos vadovės žadėto 50 eurų priedo prie atlyginimo specialistai gavo tik 33 eurus, bet jie bent jau dirba pagal įsigytą išsilavinimą ir tai ženkliai pagerina paslaugos kokybę. Tuo tarpu visi greitosios darbuotojai nekantriai laukia vyriausybės nutarimo dėl greitųjų medicinos pagalbos skyrių prijungimo prie sveikatos ministerijos.

Ukmergės PSPC, Ukmergės profesinės sąjungos “Solidarumas“ pirmininkė Jolanta Keburienė

0 komentaras
0

Palikti komentarą