Druskininkuose vyko mokymai “Lyčių lygybė darbo rinkoje – pelninga investicija!”

autorius Solidarumas

2013 m. spalio 2-4 d. Druskininkuose vyko mokymai “Lyčių lygybė darbo rinkoje – pelninga investicija!”. Mokymai organizuoti vykdant projektą skirtą įgyvendinti Valstybinės moterų ir vyrų lygių galimybių 2010-2014 metų programos priemonių plano priemones užimtumo srityje.

Veiklą finansavo LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Organizatorius – Moterų informacijos centras kartu su Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba.

Mokymuose dalyvavo LPS “Solidarumas” pirmininkė Aldona Jašinskienė, Lietuvos Moterų profesinės sąjungos “Solidarumas” pirmininkė Alma Kriščiūnienė, pavaduotoja Renata Filmanavičienė.

Lektorius V.Dambrava skaitė 3 dalių pranešimą “Skundų dėl lyties diskriminacijos viešinimo reikšmė, siekiant moterų ir vyrų lygybės užimtumo, švietimo-mokslo bei prekių-paslaugų srityse”.

Lyties stereotipų apraiškos Lietuvos spaudoje: kaip ir kodėl to vengti?

Atotrūkio tarp nacionalinės ir regioninės žiniasklaidos problema Lietuvoje, siekiant faktinės lyčių lygybės.

Lektorė V. Šidlauskienė skaitė pranešimą “Moterų ir vyrų komunikacijos ypatumai darbinėje veikloje, Organizacijos kultūra lyčių lygybės požiūriu, Moterų ir vyrų lygybės praktinis įgyvendinimas organizacijos kultūroje”.

Lektorė I. Stonkuvienė pristatė 2 dalių pranešimą “Šeimos ir darbo derinimas: galimybės ir problemos, Lygiavertis moterų ir vyrų dalyvavimas švietimo ir mokslo srityje”.

I. Baliulė skaitė 3 dalių pranešimą “Moteris ir vyras lietuvių kultūroje: istorinė patirtis ir jos pamokos šiandien, moters vaizdavimo literatūroje stereotipai ir jų kaita”, “Meninis visuomenės būvio paveikslas, vyro ir moters socialinio statuso kaitos vaizdavimas literatūroje, sąsajos su aktualiais visuomenės gyvenimo klausimais”.
{phocagallery view=category|categoryid=169}

0 komentaras
0

Palikti komentarą