Druskininkuose vyko seminaras apie derybas, bendravimą ir konfliktų valdymą

autorius Solidarumas

Šeštadienį Druskininkuose vyko seminaras apie derybas, bendravimą ir konfliktų valdymą. Šis seminaras – projekto „Socialinio dialogo vystymas ir interesų derinimas, siekiant racionalių sprendimų, ekonominės ir socialinės pažangos“ dalis.

Seminare dalyvavo Druskininkų profesinės sąjungos „Solidarumas“ nariai, ir svečiai iš Vilniaus. Tai buvo paskutinis projekto metu organizuojamas seminaras šiame mieste. Iš viso Druskininkiečiai išklausė net 6 seminarų skirtingomis temomis.

Seminaro metu  dalyviai klausėsi psichologės Vidutės Ališauskaitės pranešimų apie žodinę ir nežodinę komunikaciją. Jie taip pat turėjo galimybę patys aktyviai įsitraukti ir analizuodami save pažinti komunikacijos procesus.

Dalyviai seminaro metu ne tik išmoko įvertinti informaciją, kurią gauna bendraudami su žmonėmis, bet ir mokėsi susidaryti tinkamą pirmąjį įspūdį. V. Ališauskaitė skatino susirinkusius dalyvius papasakoti, ką galvoja apie pirmą kartą matomus žmones. Užduoties pabaigoje visi priėjo vieningą išvadą, jog dažniausiai žmonėms, kurių nepažįstame, priskiriame tas savybes, kurias turime patys.

Seminare, Druskininkuose Jaunimo organizacijos pirmininkas Vytautas Kašėta pristatė jaunimo organizacijos veiklą nuo jos įsikūrimo 2011m. Jis paminėjo eilę akcijų ir projektų, kuriuose dalyvavo „Solidarumo“ jaunimas. Viso Lietuvoje „Solidarumo jaunimo organizacijai priklauso apie 200 narių, sakė Vytautas Kašėta. Taip pat paragino, dar neprisijungusius prie organizacijos, tai padaryti.

Projekto viena iš iniciatorių Jovita Pretzsch džiaugiasi jo sėkme. Per šiuos du metus seminarų apie socialinio dialogo vystymą ir interesų derinimą, siekiant racionalių sprendimų, ekonominės ir socialinės pažangos jau išklausė 800 žmonių. „Projektas išties sėkmingas. Jo metu rengiami seminarai leidžia tobulėti profesinių sąjungų nariams, taip pat skatina joms dar nepriklausančius žmones prisijungti prie profesinių sąjungų veiklos,“ pasakoja J. Pretzsch.

Du metus seminarus Druskininkuose organizavo ir dalyvius į juos pakvietė Druskininkų savivaldybės profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkas Vytautas Lučinskas ir LPS „Solidarumas“ valdybos narys Arūnas Lekavičius.

Žurnalistė Akvilė Žaromskytė
{phocagallery view=category|categoryid=189}

0 komentaras
0

Palikti komentarą