ERASMUS plius projekto partnerių susitikime

autorius Solidarumas
155498986 265560201764263 1742089656103133386 n

2021 m. kovo 1 d. įvyko virtualus ERASMUS plius projekto ,,Migrantų darbas“ partnerių susitikimas, kuriame dalyvavo Lietuvos profesinės sąjungos ,,Solidarumas“ pirmininkės pavaduotoja Jovita Pretzsch.

Virtualiame susitikime dalyvavo projekto partneriai iš Belgijos, Portugalijos, Estijos, Lietuvos, Rumunijos, Bulgarijos ir Vokietijos. Susitikime pasidalinta informacija apie situaciją partnerių šalyse, buvo suplanuotos veiklos. Diskutuota ir apie galimą veiklų stabdymą dėl pandemijos nuo 4 iki 6 mėnesių.

Nėra aišku ar birželio pabaigoje vyks susitikimas Estijoje ir ar liepos mėn. bus galima bendrauti Portugalijoje. Belgijos atstovas pasiūlė daryti iki 6 mėn. projekto sustabdymą, perkeliant veiklas vėlesniam laikotarpiui. Jis taip pat informavo, kad jo atstovaujamoje profesinėje sąjungoje visas darbas iki šiol buvo vykdomas tik nuotoliniu būdu. Kovo 1 –oji tai pirmoji diena kada galima patekti į ofisą.

Estijos partneris planuoja sukurti internetinę platformą, kurios pagalba būtų galima darbuotojams migrantams geriau komunikuoti. Todėl numatytas susitikimas birželio mėn. itin svarbus dėl tolimesnių veiklų. Lig šiol projekte dalyvaujančios organizacijos rinko informaciją kur darbuotojai migrantai galėtų rasti jiems naudingą informaciją.

Kalbėta ir apie darbuotojų migrantų draudimą ligos atveju, neįgalumą ir kitas problemas. Šiuo projektu siekiama pagerinti darbuotojų migrantų padėtį.   

Lietuvoje numatomas projekto partnerių susitikimas š.m. lapkričio 18-20d. 

0 komentaras
0

Palikti komentarą