Garbės ženklas “Auksinė verpstė” įteiktas “Kauno Baltija” profesinės sąjungos “Solidarumas” pirmininkei Ritai Švecovai

autorius Solidarumas
rita svecova

2014 m. birželio 5 dieną Kaune, Žalgirio arenoje, GALA amfiteatre, vyko Lengvosios pramonės darbuotojo paminėjimo šventė, kurioje buvo įteiktas Garbės ženklas  Auksinė verpstė – “Kauno Baltija” profesinės sąjungos “Solidarumas” pirmininkei Ritai Švecovai.

Lengvosios pramonės darbuotojo paminėjimo šventėje pranešimus skaitė DNB banko vyriausioji analitikė I.Genytė-Pikčienė tema „Meškos paslauga Lietuvos ekonomikai; raidos perspektyvos ir iššųkiai“ ir LATIA generalinis direktorius Linas Lasiauskas tema „Lietuvos ir ES aprangos ir tekstilės sektoriaus raida 2013m.“.

Garbės ženklas Auksinė verpstė – tai aukščiausias šio sektoriaus darbuotojams Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos įsteigtas apdovanojimas, kuris teikiamas organizacijų atstovams, kurie yra nusipelnę plėtojant šalies aprangos ir tekstilės sektorių.

„Kauno Baltija“ profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkė Rita Švecova įmonėje dirba siuvėja daugiau, kaip 20 metų, atstovaudama darbuotojams, pasirašė įmonės kolektyvinę sutartį, ji yra LPS „Solidarumas“ Koordinacinės tarybos narė ir Lietuvos pramonės įmonių profesinės sąjungos „Solidarumas“ tarybos narė.

Lengvosios pramonės darbuotojo paminėjimo šventėje dalyvavo šio sektoriaus darbdavių ir darbuotojų atstovai, Seimo nariai ir kiti garbingi svečiai.

Nuotraukoje kairėje Rita Švecova LPS „Solidarumas“ XIV suvažiavimo delegatė.

Parengė Jovita Pretzsch tel. 868236507

0 komentaras
0

Palikti komentarą