Klaipėdoje dirba aktyvus profesinės sąjungos pirmininkas

autorius Solidarumas
69877224 2071106509864560 1408395174509281280 n

2019 m. rugpjūčio 23 d. Lietuvos profesinės sąjungos „solidarumas” pirmininkė Kristina Krupavičienė, jos pavaduotoja Jovita Pretzsch ir vyr. finansininkė Virginija Labunskaitė lankėsi Klaipėdos miesto ir apskrities profesinės sąjungos ofise Klaipėdoje, kur susitiko su pirmininku Edvardu Šalkausku ir tarybos nariu Rimu Lukauskiu. Susitikimo metu aptartos Klaipėdos miesto ir apskrities profesinės sąjungos veiklos problemos, pasiekimai ir lūkesčiai.

Praėjusią savaitę Klaipėdos statybos, apželdinimo ir aplinkos tvarkymo įmonėje UAB Inkomsta” išspręstas konfliktas, kur darbuotoją atstovavo Klaipėdos miesto ir apskrities profesinės sąjungos „solidarumas” pirmininkas ir Lietuvos profesinės sąjungos Solidarumas” darbo inspekcijos viršininkas Edvardas Šalkauskas. Darbuotojas, teišdirbęs 4 mėnesius, gaus 1600 eurų išmoką ir išeis iš darbo šalių susitarimu pagal Darbo Kodekso 54 str.

Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre dar 2003 m. yra įsteigtas Klaipėdos miesto ir apskrities profesinės sąjungos skyrius, kuriame šiuo metu vyksta aktyvi kova dėl profesinės sąjungos ir jos narių išsaugojimo.

Susitikimo dienos rytą Edvardas Šalkauskas ir Rimas Lukauskis lankėsi įmonėje, o po pietų – valstybinėje darbo inspekcijoje.

Klaipėdos miesto ir apskrities profesinė sąjunga savo nariams moka pašalpas mirties, jubiliejų, ligos ir kitais atvejais taip savo nariams suteikdama paipildomą socialinį saugumą,” – sakė pirmininkas Edvardas Šalkauskas.

Jovita Pretzsch

0 komentaras
0

Palikti komentarą