Konfliktų sprendimas

autorius Jovita

2021 m. liepos 30 d. LPS ,,Solidarumas“ būstinėje įvyko seminaras ,,Konfliktai ir jų sprendimo būdai“, kurį vedė psichologė Leonora Pimpienė. Seminare dalyvavo Vilniaus viešojo transporto, UAB ,,Transrevis“, AB ,,Lietuvos geležinkeliai“, VĮ ,,Kelių priežiūra“ profesinių sąjungų nariai, bei LPS ,,Solidarumas“ centro darbuotojai.

Seminaro dalyviai dalinosi savo profesinės sąjungos veiklos patirtimi, rūpesčiais ir pan. Kaip antai AB ,,Lietuvos geležinkeliai” profesinė sąjunga ,,Solidarumas” rugpjūčio mėnesį minės 10 metų veiklos jubiliejų, tačiau dar iki šiol neturi pasirašę kolektyvinę sutartį. O UAB ,,Transrevis” visai neseniai buvo atleistas profesinės sąjungos pirmininkas iš darbo ir t.t. Neretai profesinių sąjungų veikloje pasigendama vienybės ir komunikacijos, teigė seminaro dalyviai, o iškilusius konfliktus sunku išspręsti.

Po to, kai buvo išdėstyta teorinė konfliktų sprendimo dalis, seminaro lektorė organizavo praktinį užsiėmimą. Seminaro dalyviai buvo patenkinti, kad vyko praktiniai užsiėmimai, kuriuose jie aktyviai dalyvavo – galėjo įsitraukti ir gauti atsakymus į sau aktualius klausimus.

Kaip ir minėjo seminaro lektorė – sprendimai yra visada šalia, tik mes jų nerandame, negirdime, nematome. Tokiu atveju ji patarė padaryti “pertrauką” ir palikti šalyje emocijas, pasiklausti ekspertų nuomonės ir t.t.

Seminarą organizavo LPS ,,Solidarumas“ pirmininkės pavaduotoja Jovita Pretzsch.

0 komentaras
0

Palikti komentarą