Krikščioniškoji švietimo darbuotojų profesinė sąjunga rinko pirmininkę

autorius Solidarumas
ksdps

Balandžio 25 dieną KŠDPS nariai rinkosi į savo ataskaitinę-rinkiminę konferenciją, kur aptarė nuveiktus darbus per trejus metus, išsikėlė sau uždavinius iki 2019 metų.

Konferencijos dalyvius pasveikino LPS “Solidarumas” pirmininkė Kristina Krupavičienė. Ji priminė apie naująjį Darbo kodeksą, kuris aptariamas visų profesinių sąjungų, apie jo grėsmes. Todėl kaip niekad reikalingas visų profesinių sąjungų susitelkimas. Toliau mintį pratęsė buvusi “Solidarumo” pirmininkė Aldona Balsienė, dabar dirbanti mokytoja. KŠDPS pirmininkė konferencijos dalyviams priminė apie per trejus metus nuveiktus darbus.  

LPS “Solidarumas” teisininkas Petras Grėbliauskas kalbėjo apie konkrečius naujojo Darbo kodekso straipsnius. Konferencijoje vyko diskusijos apie tai, kaip gali patys mokytojai veikti aktyviau, išreikšti savo pilietinę poziciją. Išdiskutavę konferencijos dalyviai priėmė savo įstatų pataisas, išsirinko, o tiksliau perrinko vadovauti, pirmininkę Aldoną Kindurienę ir naująją tarybą.

Svarbu paminėti, jog dalyviai pritarė LPS “Solidarumas” išplatintam pareiškimui apie tai, jog naujajame socialiniame modelyje iškilo grėsmė iki šiol sunkiai kuriamai socialinei partnerystei ir dvišaliam dialogui (darbuotojas-darbdavys).

0 komentaras
0

Palikti komentarą