Kviečia dalyvauti konferencijoje apie fondus, skirtus švietimo ir mokymo projektams

autorius Solidarumas
LOGO ETUC RVB1365593432

Europos profesinių sąjungų konfederacija (ETUC) kartu su Darbdavių ir verslininkų, kurie teikia viešąsias paslaugas, Europos centru (CEEP) bei švietimo sektoriaus partneriai ETUCE ir EFEE, organizuoja  bendrą Konferenciją apie ES fondus investicijoms į švietimą ir mokymą. Konferencija vyks 2016 m. lapkričio 23 d. Briuselyje.

Konferencija vyks kaip bendro projekto, kurio tikslas – sustiprinti socialinių partnerių vaidmenį Europos, šalies, regiono ir vietos lygiu investuojant į švietimą ir mokymą, dalis.

Konferencijoje bus pristatytas tyrimas apie ES lėšas ir fondus, kurie yra skiriami švietimo ir mokymo projektams, apie tai, kas priima sprendimus, koks yra socialinių partnerių vaidmuo.

Konferencijos tikslai – atpažinti kas priima sprendimus bei  numato kokie  finansai bus skiriami  švietimo ir mokymo projektams Europos lygiu. Koks yra socialinių partnerių vaidmuo, priimant sprendimus Europos lygiu. Pasikeisti patirtimi apie tai, su kokiais iššūkiais ir kliūtimis yra susiduriama, įgyvendinant Europos lėšomis finansuojamus projektus švietimo ir mokymo srityje.

Kalbos: anglų, prancūzų, vokiečių, ispanų, italų ir lenkų.

0 komentaras
0

Palikti komentarą