Padėka už dalyvavimą protesto akcijoje „Už didesnius atlyginimus ir vaikų svajonių išsipildymą“

autorius Solidarumas

Balandžio 29 – ąją prie Vyriausybės surengėme protesto akciją “Už didesnius atlyginimus ir vaikų svajonių išsipildymą”. Mūsų sukurtas akcijos pavadinimas atspindėjo itin opią Lietuvos problemą – mažus atlyginimus gaunančius tėvus, kurie nepajėgūs išlaikyti savo šeimų ir išvyksta į užsienį dirbti.

Noriu padėkoti visiems dalyvavusiems akcijoje Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ nariams ir vaikams, kurie piešė savo svajones, o jų buvo įvairių ir labai skirtingų. Visi piešiniai atiduoti Ministrui Pirmininkui Algirdui Butkevičiui, su viltimi, kad vaikų svajonės išsipildys.

Dėkoju Koordinacinės tarybos nariams – pavaduotojui Rimtautui Ramanauskui, Vitalijui Varnui, Jonui Dekaminavičiui, Ričardui Garuoliui, Almai Kriščiūnienei, Jovitai Pretzsch, Jolantai Keburienei, Alvydai Verikienei, Onutei Dabušinskienei, Antanui Liutkevičiui, Egidijui Pribušauskui, Ramutei Minkevičienei, Nikolajui Bychovec, Jonui Petraškai, Snieguolei Veličkienei, Jurgitai Žiūkienei, Romui Virbylai. Ypač noriu padėkoti akcijos vedantiesiems Vytautui Kašėtai ir Editai Morkūnienei, kurie, taip profesionalai vedė renginį. Michaeliui Pretzsch dėkoju, kad padėjo paruošti plakatus.

Dėkoju už palaikymą Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ pirmininkui Kęstučiui Jukniui, Jonavos profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkui Valentinui Dranseikai, Kauno troleibusų profesinės sąjungos komandai ir Reginai Ževžikovienei, Valerijai Jarukienei ir jos komandai.

TV3 televizijai už gerą reportažą ir visiems ko nepaminėjau, nuoširdus ačiū.

Kiekvieno Jūsų dalyvavimas ir organizacinis darbas prisideda prie dirbančiųjų interesų gynimo ir gyvenimo gerinimo.

Pagarbiai, Pirmininkė Kristina Krupavičienė

0 komentaras
0

Palikti komentarą