Profesinės sąjungos atstovai susitiko su Teisingumo ministre

autorius Ričardas

2021 m. rugsėjo 2 d. Įkalinimo įstaigų medikų profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkė Vita Subačiutė, tarybos nariai Gintaras Kežys, Marijus Šalkevičius ir Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ generalinis sekretorius Ričardas Garuolis susitiko su Teisingumo ministre Evelina Dobrovolska ir viceministru Elanu Jablonsku.

Teisingumo ministerijos patalpose vykusio susitikimo metu buvo atvirai ir dalykiškai aptartos įkalinimo įstaigų problemos ir būdai, kurie pagerintų sveikatos priežiūros paslaugas nuteistiesiems ir darbo bei apmokėjimo sąlygas medikams.

Ministrė E.Dobrovolska padėkojo įkalinimo įstaigų medikams už sunkų ir pasiaukojantį darbą ir prašė savo pasiūlymus dėl darbo sąlygų gerinimo ar geresnio darbo organizavimo siųsti tiesiai jai arba viceministrui E.Jablonskui į elektroninį paštą.

Ji pabrėžė socialinio dialogo svarbą ir pasiūlė bent kartą per pusmetį susitikti su medikų profesinės sąjungos atstovais.

Ministrė užtikrino, kad jokios įkalinimo įstaigų sveikatos priežiūros sistemos permainos nebus vykdomos neaptarus jų su profesinės sąjungos atstovais.

0 komentaras
0

Palikti komentarą