Protestuojantieji prieš Darbo kodeksą kviečia į renginius savaitgalį

autorius Solidarumas
13512020 139918226431291 7258089242957490812 n

Prasidedant pirmąjam liepos savaitgaliui protestuotojai prieš naujo Darbo kodekso įvedimą Lietuvoje kviečia į provokuojančią meninę programą Vinco Kudirkos aikštėje (Gedimino pr. 9A, Vilnius). Lankytojų laukia politiškai angažuoti performansai, muzika, poezija bei ypatingasis svečias – pats Vincas Kudirka.

Protestivalio „Gyvenimas per brangus” programa:

Liepos 1 d. (penktadienis)

15.45 val. – atsitvėrimas nuo Vyriausybės

Atsiribosime nuo žmonių neatstovaujančios Vyriausybės.

Liepos 2 d. (šeštadienis)

12 val. – „Šlovės alėjos” atidarymas

Kviečiame prisiminti ir pamindyti visuomenės interesą pamynusius „didvyrius” – 65-is už naująjį Darbo kodeksą balsavusius Seimo narius.

Nuo 12.30 val. – muzikos ir poezijos popietė su atviru mikrofonu (kviečiame dalyvauti visus norinčius dalintis savo kūryba)

Liepos 3 d. (sekmadienis)

13.30 – ypatingojo svečio kreipimasis į tautą (spaudos konferencija)

Ilgai stovėjęs ir tylėjęs tautos dainius Vincas Kudirka nusprendė pagaliau išsakyti savo nuomonę apie naująjį Darbo kodeksą ir atsakyti į klausimus.

Jau savaitę vienoje pagrindinių Vilniaus aikščių įsikūrę protestuotojai kviečia į visiems atviras asamblėjas ir diskusijas, o vakarais – į koncertus, kurie sutraukia nemažai lankytojų. Aikštėje įrengtas informacinis stendas. Protestivalis kviečia ne tik kartu kovoti už piliečių teises, bet ir atsiimti mums visiems priklausančias – viešąją ir politinę – erdves.

Socialinis judėjimas „Gyvenimas per brangus” kartu su profesinėmis sąjungomis nuo pirmadienio (birželio 27 d.) tęsia praėjusią savaitę prasidėjusią protesto akciją prieš naująjį Darbo kodeksą. Protestuotojai paskelbė, jog palapinėse gyvens tol, kol nesulauks Prezidentės veto.

0 komentaras
0

Palikti komentarą