Spausdinti

Kviečiame pailsėti Palangoje jaukiuose poilsio namuose už patrauklią kainą. Poilsio namai arti Palangos tilto - pėsčiomis apie 5 minutes kelio, šalia Palangos širdis - J. Basanavičiaus gatvė.

Poilsio namai ramioje vietoje, dviviečiuose kambariuose yra dušas ir tualetas, todėl patogu gyventi tiek šeimoms su vaikais, tiek ir pavieniams asmenims. Poilsio namuose taip pat yra kambarys pritaikytas neįgaliesiems. Gyventojų patogumui yra bendra virtuvė su visa reikiama įranga.

Dviviečių kambarių nuomos kaina parai spalio - balandžio mėnesiais Lietuvos profesinės sąjungos "Solidarumas" nariams para 14 eurų, profsąjungai nepriklausantiems asmenims para 20 eurų.

Gegužės, birželio, rugsėjo mėnesiais Lietuvos profesinės sąjungos "Solidarumas" nariams pirma para 25 eurai, sekančios po 19 eurų, profsąjungai nepriklausantiems asmenims pirma para 30 eurų, sekančios - po 24 eurų.

Liepos ir rugpjūčio mėnesiais Lietuvos profesinės sąjungos "Solidarumas" nariams pirma para 33 eurai, sekančios paros po 27 eurus, profsąjungai nepriklausantiems asmenims pirma para 38 eurai, sekančios po 32 eurus.

Užsisakantiems visą sezoną, t.y. 3 mėnesiams (birželio, liepos, rugpjūčio mėnesiais) kaina 2244 eurai, "Solidarumo" sudėtyje esančioms profesinėms sąjungoms užsisakant 2 mėnesiams (liepa ir rugpjūtis) kaina 1674 eurai (27 eurai už parą). Gegužės, birželio ir rugsėjo mėnesiais para 19 eurų (570 eurų už mėnesį). 

Naujųjų metų sutikimo, stintų šventės, vasaros sezono atidarymo, Joninių metu kaina kaip sezono metu, o švenčių, vykstančių sezono metu paros kaina didinama 10 proc.

Internetas ir automobilio parkavimas nemokamas.

Kambariuose yra:

- LCD televizorius;
- Kabelinė televizija;
- Šaldytuvas;
- Indų komplektas;
- Iternetas 1 para 1,42 euro, 3 paros 2,58 euro, 5 paros 3,45 euro, 7 paros 4,32 euro;
- Vonios kambarys ir tualetas;
- Patalynės komplektas 3 eurai.

Palangos kurorto mokestis- 1 euras už parą nuo žmogaus.

Už vaiką iki 12 metų mokestis neimamas, už vyresnį mokama priemoka 4 eurai už parą.

Dėl kambario rezervavimo prašome kreiptis (darbo dienomis) tel.: +370 686 17408, el. paštu.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Poilsio namų adresas: A. Mickevičiaus g. 4, Palanga.
{phocagallery view=category|categoryid=194}