Sveikiname Lietuvos valstybės atkūrimo 30-mečio proga

autorius Solidarumas
kovo 111

Lygiai prieš trisdešimt metų Lietuvos žmonės visam pasauliui parodė, kad susivieniję jie gali padaryti stebuklus, kurie atrodė neįmanomi – atkūrė savo valstybę ir išsivadavo iš komunistinės imperijos, kurios bijojo visas pasaulis, priespaudos.

Prieš trisdešimt vienerius metus sąmoningiausi Lietuvos darbuotojai susivienijo į pirmą nuo komunistų kontrolės nepriklausomą profesinę sąjungą, kuri vadinosi Lietuvos darbininkų sąjunga. Ji veikė, kaip Sąjūdžio, kovojusio už Lietuvos valstybės atkūrimą dalis. Jos nariai telkė darbuotojus į kovą už atgimstančią valstybę, veikliai dalyvavo rengiant mitingus už Lietuvos Nepriklausomybę, saugojo Nepriklausomybę paskelbusią Aukščiausiąją tarybą ir aktyviai kūrė Sąjūdžio rėmimo grupes įstaigose bei įmonėse ir visaip prisidėjo, kad Lietuvos valstybingumas būtų atkurtas.

Vėliau Lietuvos darbininkų sąjunga persivadino į Lietuvos profesinę sąjungą „Solidarumas“ .

Ne visi Kovo 11-osios siekiai kol kas įgyvendinti, ne visi Lietuvos žmonės gali išgyventi savo namuose – Lietuvos valstybėje ir verčiami emigruoti dėl sotesnio kasnio, dar daug kur viešpatauja darbdavių ir biurokratų savivalė ir neteisybė, bet Kovo 11-oji visada mus įkvėpia ir rodo, kad pasiekti savo tikslus žmonės gali TIK SUSIVIENIJĘ ir veikdami kartu.

Tebūna mums Kovo 11-oji įkvėpimo šaltinis ir padrąsinimas būti savo valstybės šeimininkais.

Sveikiname Lietuvos valstybės atkūrimo proga linkime būti tokiais pat vieningais kaip prieš trisdešimt metų ir susitelkus į profesines sąjungas šalinti visas negeroves, kurios trukdo mums gyventi taip kaip svajojame.

0 komentaras
0

Palikti komentarą