Švietimo ir mokslo profesinė sąjunga „Solidarumas” prieštarauja savivaldybių asociacijos siūlymui

autorius Solidarumas

Švietimo ir mokslo profesinė sąjunga „Solidarumas” nepritaria Lietuvos savivaldybių siūlymui karantino metu piverstinai išleisti priešmokyklinio\ikimokyklinio ugdymo darbuotojus į kasmetines atostogas ir siūlo savivaldybėms vadovautis Lietuvos Prezidento ir Vyriausybės siūlymais nenutraukinėti neformaliojo vaikų švietimo, nestabdyti meno, sporto ir kitų panašių mokyklų veiklos, taip pat ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo, vykstančio nuotoliniu būdu, netrumpinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogų darbo laiko.

„Mokytojai dirba nuotoliniu būdu ir gauna grįžtamąjį ryšį iš tėvų. Patarimai ir siunčiamos užduotėlės vaikams padeda turiningai leisti laiką kartu su tėvais. Bet kokiu atveju jei tėvai ir dirba nuotoliniu būdu, vis tiek jie turės kažkuo užimti savo atžalas. Lygiai taip pat tėvai turi padėti ir pradines  klases lankantiems savo vaikams. Tėvų kontrolė pasiekia bet kokio amžiaus vaikus. Kodėl savivaldybių asociacija negirdi ką skelbia Lietuvos Prezidentas ir Vyriausybė? Kodėl visą laiką kėsinamasi į formaliame ugdyme užimtų darbuotojų kišenę? Kodėl norima atimti iš jų norą dirbti, planuoti ateičiai savo ugdymo pamokėles?”- klausia Švietimo ir mokslo profesinės sąjungos „Solidarumas” pirmininkė Aldona Kindurienė.

Kviečiame pasirašyti peticiją, palaikančią profesinės sąkungos siūlymus: https://www.peticijos.lt/visos/76046/ikimokyklinio-ugdymo-mokytoju-diskriminacijai-ne/?fbclid=IwAR14oyovaKJyGD5WutMZ26Mqi4y_HvcXwlrN_rAVFNNyE7hfky0qlIRza8k

 

0 komentaras
0

Palikti komentarą