Trišalėje taryboje Vyriausybės atstovai nepateikė savo priemonių plano Nacionaliniam susitarimui

autorius Solidarumas
huav

2017 m. lapkričio 7 d. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje įvyko Trišalės tarybos posėdis, kuriame dalyvavo Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas” pirmininkė Kristina Krupavičienė, jos pavaduotojas Rimtautas Ramanauskas ir stebėtojų teisėmis valdybos nariai Vincas Kunca ir Ričardas Garuolis.

Kaip ir buvo sutarta praėjusiame Trišalės tarybos posėdyje, profesinių sąjungų ir darbdavių organizacijų atstovai pateikė savo priemonių planus Nacionaliniam susitarimo įgyvendinimui, kuris buvo pasirašytas prieš tris savaites. Deja, šie priemonių planai nebuvo svarstomi, nes Vyriausybės atstovai neįvykdė savo įsipareigojimų ir šiam posėdžiui nepateikė savo priemonių plano Nacionaliniam susitarimui įgyvendinti.

Posėdyje daugiausia buvo svarstoma Trišalės tarybos darbo tvarka. Labiausiai ginčytasi dėl Trišalės tarybos sekretoriato atkūrimo, kuris palengvintų Trišalės tarybos darbą ir sėkmingai pasiteisino kol nebuvo panaikintas. Nors profesinių sąjungų ir darbdavių atstovai pritarė tokio sekretoriato atkūrimui, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovai tam įnirtingai priešinosi.

Kitas Trišalės tarybos posėdis vyks gruodžio 12 d.

0 komentaras
0

Palikti komentarą