Valdybos nariai aptarė bendradarbiavimo galimybes su Druskininkų savivaldybės administracijos atstovais

autorius Solidarumas

Rugpjūčio 28 dieną LPS “Solidarumas” valdybos nariai Arūnas Lekavičius ir Antanas Liutkevičius susitiko su Druskininkų savivaldybės administracijos direktore Vilma Jurgelevičiene bei Druskininkų- Lazdijų vienmandatėje rinkimų apygardoje išrinkta Seimo nare Kristina Miškiniene.

Susitikime su LR Seimo nare Kristina Miškiniene diskutuota apie “Sodros” problemas, profsąjungų, darbdavių ir savivaldybių glaudesnio bendradarbiavimo perspektyvas.

Pasidžiaugta Druskinktų plėtra ir jos ateitimi.

Aptartos tolesnio bendradarbiavimo perspektyvos, o taip pat galimybės švietimo įstaigoms dalyvauti vykdant bendrus projektus su LPS „Solidarumu“.

Susitikime su Druskininkų savivaldybės administracijos direktore Vilma Jurgelevičiene valdybos nariai pasidžiaugė savivaldybės ir profsajungų bendradarbiavimu ir išreiškė viltį, kad bendradarbiavimas plėtosis, o iškilusios problemos bus sprendžiamos operatyviai, neleidžiant joms išsiplėtoti.

Taip pat pastebėta, kad toks produktyvus bendradarbiavimas gali būti pavyzdžiu visoms Lietuvos savivaldybėms.

Tą pačią dieną valdybos nariai susitiko su UAB “Stamita“ PS „Solidarumas“ pirmininku Aurelijum Gečiausku. Buvo aptartos profesinės sąjungos ir pirmininko problemos, ieškota būdų kaip spręsti susidariusias problemas.

{phocagallery view=category|categoryid=158}

0 komentaras
0

Palikti komentarą