Vyriausybė tirs UAB „Hegelmann transporte” veiklą

autorius Solidarumas
stoncait

2020 m. liepos 24 d.  Lietuvos profesinė sąjunga „Solidarumas“ gavo Vyriausybės kanclerio Algirdo Stončaičio raštą, kuriame nurodė, kad jis perdavė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai, Vidaus reikalų ministerijai Susisiekimo ministerijai, Aplinkos ministerijai išnagrinėti Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ raštą „Dėl darbuotojų migrantų teisių pažeidimo”, o apie atliktus tyrimus pranešti Vyriausybei ir Lietuvos profesinei sąjungai „Solidarumas“. 

2020 m. liepos 21 d. Lietuvos profesines sąjungos „Solidarumas” pirmininkė Kristina Krupavičienė po skandalo UAB „Hegelmann transporte” elgesio su vairuotojais iš Uzbekijos kreipėsi į Lietuvos Respublikos Prezidentą Gitaną Nausėdą, Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį, Trišalės tarybos narius ir darbdavių organizacijas, reikalaudama, kad nebūtų pažeidinėjamos darbuotojų teisės Lietuvoje. Daugiau skaityti čia ir čia.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai

Vidaus reikalų ministerijai Susisiekimo ministerijai

Aplinkos ministerijai

Ministro Pirmininko pavedimu prašyčiau kartu, prireikus ir su kitomis suinteresuotomis institucijomis, išnagrinėti Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ kreipimąsi „Dėl darbuotojų migrantų teisių pažeidimo“ ir apie nagrinėjimo rezultatus informuoti pareiškėją bei Vyriausybės kanceliariją.

Algirdas Stončaitis

0 komentaras
0

Palikti komentarą