Aptartos UAB „Pakruojo šiluma“ darbuotojų problemos

autorius Solidarumas
att2 2

2016 m. spalio 12 d. UAB „Pakruojo šiluma“ darbuotojais susitiko Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkė K. Krupavičienė ir Lietuvos profesinės energetikų sąjungos pirmininkas R.Ramanauskas. Žmonės pasakojo apie bendrovės problemas ir paprašė pagalbos, kadangi jų balso negirdi nei Pakruojo savivaldybės administracija, nei jų tiesioginis vadovas.

Dar 2015 metų spalio 28 d. derybų metu su savivaldybės administracijos direktore Erika Kižiene sutarta, kad ateityje bus rasta papildomų resursų darbuotojų atlyginimų didinimui. Šiuo metu įmonėje dirba 32 darbuotojai. Per metus darbuotojų sumažėjo trimis, tačiau atlygio fondas nebuvo perskaičiuotas, atsirado papildomi darbai už kuriuos nėra apmokama.

Pūvantis biokuras išskiria dujas, kurių poveikis sveikatai nėra ištirtas, dirbantieji skundžiasi galvos skausmais. Bendrovėje trūksta kokybiškų, saugių darbo priemonių darbui atlikti ir tik laiko klausimas kada gali atsitikti nelaimingas atsitikimas. Darbo drabužiai yra prastos kokybės.

Susitikimo metu sutarėme, kad UAB „Pakruojo šiluma“ profesinės sąjungos pirmininkas Vytautas Kazokaitis organizuos susitikimą su Pakruojo meru, administracija ir bendrovės vadovu. Sprendimas turi būti surastas, nes dėl per mažų atlyginimų regione trūksta kvalifikuotų darbuotojų.

0 komentaras
0

Palikti komentarą