Bendradarbiavimas Biržuose

autorius Solidarumas

Šį ketvirtadienį Biržų autobusų parke įvyko Lietuvos vežėjų profesinės sąjungos narių susitikimas su parko direktoriumi Egidijumi Brazdžiūnu. Buvo aptartos aktualiausios problemos, su kuriomis šiuo metu susiduria autobusų parko darbuotojai ir administracija. Blogos kokybės keliai, pasenę autobusai ir ateities grėsmės dėl euro įvedimo – tokie pagrindiniai dalykai, apie kuriuos šnekėtasi su Egidijumi Brazdžiūnu.

„Solidarumo“ atstovai akcentavo ateities bendradarbiavimą dėl kolektyvinių sutarčių bei kitų aspektų gerinant Biržų autobusų vairuotojų padėtį. Taip pat paminėta galimybė Biržuose surengti tarptautinę konferenciją, kurioje būtų kalbama apie  biržiečių vežėjų problemas. Po susitikimo su E. Brazdžiūnu solidarumiečiai apsilankė ir autobusų vairuotojų susirinkime, kuriame dalyvavo parko direktorius; Biržų merė Irutė Varzienė; Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Alė Pocienė. Merė darbuotojams patikslino informaciją apie galimybes prisitraukti investuotojus iš Estijos: viskas kol kas yra tik kalbų lygmenyje, todėl apgailestavo, jog neverta džiaugtis anksčiau laiko.

Neaišku, ar estai tikrai investuos į Biržų autobusų renovaciją, be to, netgi jeigu tai įvyks, jiems dar reikės dalyvauti viešojo pirkimo konkurse. Susirinkimo metu atsakyta į sunerimusių darbuotojų klausimus. Taip pat apie profesinės sąjungos galimybes, pasiektus rezultatus bei planuojamus darbus Biržuose darbuotojams papasakojo Audrius Cuzanauskas, Lietuvos vežėjų profesinės sąjungos pirmininko pavaduotojas. Taip pat jis akcentavo galimybę darbuotojams ateityje kontaktuoti su savo atstovais Vilniuje bet kuriuo svarbiu su jų darbu susijusiu klausimu bet kuriuo metu, jei kyla abejonių ar reikia tam tikros informacijos.

Tai jau ketvirtas toks vizitas į Biržus, tačiau tikrai ne paskutinis. Bendravimas ir dėmesys savo esamiems ir potencialiems profesinės sąjungos nariams šiuo metu yra vienas iš svarbiausių „Solidarumo“ prioritetų. Siekiama plėtoti socialinį dialogą ne tik centruose, bet ir Lietuvos periferijose, kur daugelis darbuotojų problemų yra paprasčiausiai nepastebima arba ignoruojama.
{phocagallery view=category|categoryid=233}

0 komentaras
0

Palikti komentarą