Darbas ateityje

autorius Solidarumas
eesc

2016 lapkričio  15-16 d. Briuselyje vyksta bendra Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto bei Tarptautinės darbo organizacijos konferencija “Darbas ateityje”.

EESRK pirmininkas Georges Dassis, TDO generalinis direktorius Guy Ryder, ES Komisarė, atsakinga už užimtumą, socialinius reikalus, įgūdžius ir darbuotojų mobilumą, Marianne Thyssen, – konferencijos pirmoje sesijoje pasidalino mintimis apie tai, su kokiais iššūkiais susiduria  visuomenė, kai esmingai keičiasi darbo pasaulis (skaitmenizacija, naujos užimtumo formos, darbo sutarčių įvairovė), koks galėtų būti pilietinės visuomenės, socialinių partnerių  vaidmuo ir kokia didelė atsakomybė tenka politikams.

Nuo politikų sprendimų, jų vertybių ir ideologinių nuostatų, priklauso kokioje visuomenėje gyvensime, kokia bus darbo rinka, kokia bus socialinė politika, ar bus sprendžiama skurdo  ir pajamų nelygės problema, ar bus galimybė žmonėms įgyti reikiamų kvalifikacijų, persikvalifikuoti – tai turėtų būti visų lygių politikų darbotvarkės  prioritetu.

0 komentaras
0

Palikti komentarą