Darbo ginčų komisija tenkino vairuotojo prašymą

autorius Solidarumas

LPS „Solidarumas“ narys R.B. dirbo tarptautinių reisų vairuotoju Šilutės UAB “Dainesa” ir buvo komandiruotas į Rusijos federaciją, tačiau jam nebuvo sumokėti dienpinigiai ir darbo užmokestis, todėl jis pareikalavo nutraukti darbo sutartį.

Atleistas įsidarbino kitoje bendrovėje, o LPS „Solidarumo“ teisininkai surašė prašymą valstybinės darbo inspekcijos Klaipėdos teritorinio skyriaus darbo ginčų komisijai.

Gavusi iš darbo ginčų komisijos prašymo nuorašą, bendrovė nedelsiant pervedė į R.B. sąskaitą 968 litus, o darbo ginčų komisija, pirmininkaujant Eglei Pocienei 2014 m. balandžio 8 d. priėmė sprendimą dar papildomai priteisti vairuotojo naudai 750 litų nesumokėto darbo užmokesčio ir dienpinigių dalies pagal Finansų ministro 2013-08-20 įsakymu Nr. 1K-285 patvirtintas dienpinigių ir gyvenamojo ploto nuomos normas vykstantiems į užsienio komandiruotes.

Darbo ginčų komisijos pirmininkė nurodė, kad vairuotojui dar turi būti paskaičiuotas papildomas darbo užmokestis už darbą nakties metu ir poilsio dienomis.

P.Grėbliauskas 8686 17391

0 komentaras
0

Palikti komentarą