Europos Sąjungos profesinės sąjungos ir darbdaviai nori ambicingos Europos Sąjungos pramonės strategijos

autorius Solidarumas
72171849 1457012064457554 1455443904127041536 n

Spalio 9 d. Briuselyje, Belgijoje, vykusiame renginyje, profesinės sąjungos ir darbdaviai kvietė Europos Sąjungą padėti stiprinti tvarią Europos pramonės bazę. Konferencijoje dalyvavo Lietuvos profesinės sąjungos ,,Solidarumas” atstovės (nuotraukoje iš kairės) Tatjana Paslavskaja, Ingrida Šabanavičienė ir Lina Urbonovičienė.

Europos darbdaviai ir profesinės sąjungos kartu ragina naująją Europos Komisiją ir Parlamentą rengti iniciatyvesnę ir ambicingesnę Europos Sąjungos pramonės strategiją. Europos profesinių sąjungų konfederacija, darbdavius vienijanti organizacija „BusinessEurope“ ir kitos nori, kad Europos pramonė taptų pasauline lydere, atsakingai teikiančia gerovę, kurdama vertę žmonėms ir planetai. Europos Sąjungos pramonės politika turi remti daugiau pasaulyje pirmaujančių kompanijų ir technologijų, kurios galėtų konkuruoti visame pasaulyje, galėtų pasiūlyti geras užimtumo ir darbo sąlygas pramonėje ir atitiktų Europos klimato ir aplinkos saugos įsipareigojimus.

,,Europai reikia tvarios pramonės“, sako Lukas Visentinis (Luca Visentini), Europos profesinių sąjungų konfederacijos (ETUC) generalinis sekretorius, „kuri klesti ir toliau teikia aukštos kokybės užimtumą vykstant skaitmeniniam ir ekologiniam perėjimui. Norint sukurti kokybiškas darbo vietas, reikia didelių privačių ir valstybinių investicijų, o vyriausybės ir Europos Sąjunga bendradarbiauja su profesinėmis sąjungomis ir darbdaviais, kad galėtų numatyti ir valdyti pokyčius “.

PR Industrial

Parengė Jovita Pretzsch, Lietuvos profesinės sąjungos ,,Solidarumas” pirmininkės pavaduotoja

0 komentaras
0

Palikti komentarą