Gegužės 15 dieną visame pasaulyje minima Tarptautinė šeimos diena

autorius Solidarumas

2013 m. gegužės 15 d. Panevėžyje buvo  organizuojamas jau tradiciniu tapęs renginys „Dėkoju Tau“, kuris vyko Panevėžio dailės galerijoje. Renginys skirtas sveikatingumo ir tarmių metams bei Tarptautinei šeimos dienai paminėti.

Renginį organizavo moterų klubas „Veikliosios moterys“. Vieni iš renginio rėmėjų buvo ir Lietuvos moterų profesinė sąjunga „Solidarumas“.

Renginio tikslas – išreikšti padėką Panevėžyje ir jo apylinkėse gyvenančioms darbščioms ir visuomeniškoms šeimoms, kurios augina ir pavyzdingai auklėja vaikus, prisideda prie įdomesnio ir šviesesnio gyvenimo sielovados, mokslo, kultūros, švietimo, sporto, verslo, socialinio vystymo bei kitose srityse, aktyvia visuomenine veikla ugdo pilietiškumą, gerumą, filantropiją, pagalbą silpnesniam.

Šeimas renginiui „Dėkoju Tau“ siūlė NVO, įmonės, įstaigos, organizacijos, individualūs asmenys. Buvo atrinkta apie 40 šeimų ir pakviesta į šį renginį. Į Panevėžio Dailės galeriją rinkosi pasipuošusios šeimos, garbingi miesto žmonės, savivaldybės atstovai, taip pat atvyko Vyskupas Jonas Kauneckas.

Rengiamos šventės metu buvo pakviesta pristatyta ir papasakota apie kiekvieną šeimą, parodytos skaidrės, dovanotas padėkos raštas, gėlės žiedas ir atminimo dovana. Daugelis dalyvavusių šeimų parodė muzikinį numerį. Renginį vedė ir ne vieną dainą dovanojo dainininkas Radžis.

Kadangi renginys skirtas taip pat ir sveikatingumo ir tarmių metams paminėti, renginio pabaigoje visi dalyviai ir svečiai buvo pakviesti prie vaišių stalo, prie kurio buvo galima ir tarmiškai pabendrauti.

Vienos atmintinos dienos tikrai per mažai, kad būtų atkreiptas tinkamas dėmesys į šeimos svarbą žmogaus gyvenime.Žmonėms visame pasaulyje reikia šeimos – nepaisant to, kokią vietą šeima užima visuomenėje.

Norime visų vardu padėkoti   LPS „Solidarumas“  pirmininkei Aldonai Jašinskienei ir Jovitai Meškauskienei, kad galėjome prisidėti prie renginio dovanodami kiekvienai šeimai po knygą.

Parengė Lietuvos moterų profesinės sąjungos pirmininkė Alma Kriščiūnienė

Kandidatų renginiui “Dėkoju Tau” atranka bus vykdoma dviem etapais. Pirmame etape organizatorės sudaro autoritetingą komisiją,

Balandžio 25 d. 16.00 val., adresu Vasario 16 – osios g. 8, Panevėžys iš visų esamų kandidatūrų atrenka pagarbos vertas šeimas.

Antrame etape, kuris pradedamas balandžio 25 d. ir baigiamas gegužės 5 d., visas pasiūlytas šeimas apdovanojimui

Atrinktos šeimos apdovanojamos Panevėžio moterų klubo “Veiklios moterys” padėkų raštais ir gėlės žiedu.

Rengiamos šventės metu garbingą titulą šeimai-nugalėtojai perduos praėjusių metų „Metų gausi šeima” – Urbonavičiai iš Kauno. „Gausios šeimos dieną” be apdovanojimų planuojama ir nuotaikinga programa, linksma fotosesija ir, tikėtina, geras oras.

0 komentaras
0

Palikti komentarą