Iš darbo atleistas direktorius, neleidęs darbuotojų susirinkime dalyvauti profesinės sąjungos atstovams

autorius Solidarumas
Panevezio muzikos mokykla

 

 


2017 m. birželio 1 d. Panevėžio miesto savivaldybos taryba atleido iš darbo Panevėžio muzikos mokyklos direktorių Gvidą Vylių. Penkiolika tarybos narių balsavo už jo atleidimą, keturi susilaikė, o vienas balsavo prieš.

Panevėžio savivaldybės auditas atskleidė daugybę šokiruojančių Gvido Vyliaus piktnaudžiavimų: buvo proteguojami giminaičiai, painiojami viešieji ir asmeniai interesai, mokyklos ir asmeninė kišenė, be konkursų perkamas paslaugos ir prekės, už valdiškas lėšas važinėta į privačias keliones ir panašiai.

Panevėžio muzikos mokyklos profesinei sąjungai „Solidarumas” pakvietus Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas” pirmininkės pavaduotoją ir Lietuvos trišalės tarybos narį Rimtautą Ramanauską bei valdybos narį Ričardą Garuolį dalyvauti mokytojų susirinkime, kuriame turėjo būti svarstoma ar mokytojų pasitikėjimą turi direktoriaus piktnaudžiavimais susidomėję mokyklos tarybos pirmininkas Dainius Strelčiūnas ir tarybos narė Alina Beleckienė, kurie yra ir profesinės sąjungos „Solidarumas” nariai, direktorius Gvidas Vylius pasiekė, kad jiems nebūtų leista dalyvauti susirinkime, kadangi, anot jo, šis apsilankymas nebuvo derinamas su direktoriumi!

Daugiau: https://www.lps.lt/naujienos/lps-naujienos/1831-susikompromitav-s-direktorius-issigando-lietuvos-profesines-sajungos-solidarumas-atstov

Belieka tikėtis, kad Panevėžio savivaldybei priklausančioje muzikos mokyklai pagaliau vadovaus sąžiningas ir taktiškas žmogus, vienodai gerbiantis ir vertinantis visus darbuojus bei bendradarbiaujantis su profesine sąjunga „Solidarumas”.

0 komentaras
0

Palikti komentarą