Įvyko troleibusų parko padalinio profesinės sąjungos „Solidarumas“ ataskaitinė-rinkiminė konferencija

autorius Solidarumas

215 m. balandžio 21 d. įvyko UAB “Vilniaus viešasis transportas” Troleibusų padalinio, kuris jungia 300 profesinės sąjungos narių, profesinės sąjungos „Solidarumas“ ataskaitinė-rinkiminė konferencija, kurioje buvo išklausyta profesinės sąjungos pirmininkės Danutos Mackevičienės ataskaita. UAB “Vilniaus viešasis transportas” darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Jonas Dekaminavičius pritarė nuostatai, kad kolektyvinės sutarties lengvatos galiotų tik tos profesinės sąjungos nariams, kuri pasirašė su darbdaviu kolektyvinę sutartį, teigiamai įvertino D.Mackevičienės darbą ir pakvietė toliau dirbti kartu atstovaujant ir ginant vairuotojų darbo, socialines teises.

LPS „Solidarumas“ vyr. teisininkas P.Grėbliauskas papasakojo apie naujo Darbo kodekso grėsmes darbuotojų teisėms sumažinus įspėjimo atleidžiant terminą iki 1 mėnesio ir išeitines išmokas nuo 6 iki 1 mėnesinio darbo užmokesčio, neleistiną supriešinimą profesinių sąjungų su darbo tarybomis atimant iš profsąjungų informavimo ir konsultavimo funkcijas, papasakojo apie planus ir galimybes steigti profesinių pensijų fonus, kad vairuotojams būtų suteikta galimybė pablogėjus sveikatai nebedirbti vairuotoju ir iki senatvės pensijos garantuotas kitas, ne mažiau apmokamas darbas ir dėl to nenukentėtų senatvės pensijos išmokos.

Konferencija naujai kadencijai profesinės sąjungos padalinio pirmininke perrinko Danutę Mackevičienę, išrinko naujos sudėties tarybą ir atstovus į centrinę UAB “Vilniaus viešasis transporta”s darbuotojų profesinę sąjungą.

P.Grėbliauskas 8686 17391

0 komentaras
0

Palikti komentarą