Jaunimas profesinėse sąjungose

autorius Jovita

Europos profesinių sąjungų konfederacijos (toliaus ETUC) jaunimo komitetas, vykdydamas skirtingus projektus, kartu su partneriais, tokiais, kaip Europos profesinių sąjungų institutas, Tarptautinė darbo organizacija, bei Friedricho Eberto fondas parengė rekomendacijas, kaip pritraukti jaunus žmones į profesines sąjungas.

Rekomendacijose nagrinėjama esama geroji patirtis ir nauji būdai, kaip sustabdyti narystės mažėjimą profesinėse sąjungose, kuris šiuo metu stebimas net 27 iš 31 analizuojamos šalies.

ETUC jaunimo komiteto atstovai siekia sustiprinti jaunimo organizacijas profesinėse sąjungose narėse. Taip pat siekiama, kad jaunimas turėtų daugiau galių nacionalinėse struktūrose, bei skirtingose federacijose ir būtų svariau atstovaujamas Europos lygmenyje.

Daugiau nei 17 tūkstančių spausdintų kopijų buvo išplatinta tarp ETUC filialų, o internetinę versiją galima rasti anglų, vokiečių, ispanų, prancūzų, kroatų, italų, latvių, norvegų, lenkų, portugalų, rumūnų, slovakų, slovėnų ir turkų kalbomis. Rekomendacijas aukščiau išvardintomis kalba galima rasti čia.

0 komentaras
0

Palikti komentarą