Jaunimo metodinės tarybos posėdyje – sutelkti partnerių pajėgas darbui su jaunimu

autorius Solidarumas

Kovo 20 d., Lietuvos darbo biržoje įvyko Jaunimo metodinės tarybos posėdis, kuriame dalyvavo Jaunimo reikalų departamento prie SADM, Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Darbo Departamento, Politikos tyrimų ir analizės instituto, Švietimo mainų paramos fondo ir Programos Eurodesk Lietuvoje atstovai. Posėdyje aptarti jaunimo spartesnės integracijos į darbo rinką klausimai.

Lietuvos darbo biržos direktorius Vidas Šlekaitis pažymėjo, jog koordinuojant nedirbančio, nesimokančio, mokymuose nedalyvaujančio jaunimo socialinę įtrauktį ir jiems suteikiant skubesnę pagalbą integruotis į darbo rinką, būtina labiau skatinti bendradarbiavimą su partneriais.

Jų dalyvavimas padės kūrybiškiau dirbti su jaunimu.

Darbo išteklių skyriaus vyr. specialistas Valdas Maksvytis pristatė Jaunimo garantijų iniciatyvų tikslus Lietuvoje, jaunimo situaciją darbo rinkoje.

Pabrėždamas, kad apie 18 tūkst. jaunuolių, registruotų darbo biržoje neturi darbo patirties, pabrėžė stažuotės ir praktikos svarbą padedant jaunuoliams įsidarbinti.

„Pasitikėk savimi“ koordinatorius Martinas Eimutis supažindino su projekto veiklomis, kalbėjo apie motyvacijos ir socialines problemas, trukdančias jaunimui sėkmingai integruotis į darbo rinką.

Jis taip pat akcentavo, kad projektą įgyvendinant dalyvauja 30 partnerių – nevyriausybinių organizacijų visoje šalyje.

Lietuvos darbo biržos informacija

0 komentaras
0

Palikti komentarą