Kalbėta dėl Trišalės tarybos steigimo Druskininkų savivaldybėje

autorius Solidarumas

Lapkričio 13 dieną Druskininkų savivaldybėje vyko Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos atstovų susitikimas su Druskininkų meru Ričardu Malinausku. Pagrindinis susitikimo tikslas – pradėti dialogą dėl Trišalės tarybos steigimo Druskininkų savivaldybėje.

Darbdaviai ir profesinės sąjungos siekia pasirašyti trišalę sutartį tarp darbdavių, profesinių sąjungų ir savivaldybės, kurioje būtų įtvirtintas siekis dirbti kartu spręndžiant įvairias savivaldybės gyventojų problemas.

Susitikimo metu kalbėta apie Druskininkų savivaldybės vykdomus projektus, kaip pasiekti, kad daugiau turistų atvyktų iš Kazachstano, buvusios „Nemuno“ sanatorijos tolesnį likimą.

Taip pat kalbėta ar padaugėjo poilsiautojų Druskininkuose Lietuvai pirmininkaujant ES tarybai, Europos krepšinio čempionato metu ir kt.

Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ atsakingoji sekretorė Kristina Krupavičienė Ričardui Malinauskui įteikė kitose savivaldybėse pasirašytų trišalių tarybų deklaracijų pavydžius, kuriais remiantis panaši deklaracija gali būti pasirašyta ir Druskininkuose.

„Esame dėkingi, kad meras skyrė dėmesį, manau, kad pavyks suderinti ir pasirašyti trišalę sutartį“,- sakė Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ valdybos narys Arūnas Lekavičius.

Susitikime su Druskininkų meru dalyvavo Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ atsakingoji sekretorė Kristina Krupavičienė, valdybos narys Arūnas Lekavičius, vyriausiasis teisininkas Petras Grėbliauskas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos viceprezidentas Gediminas Rainys, šios organizacijos Verslo socialinės politikos ir teisės departamento direktorė Dovilė Baškytė, Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Evalda Šiškauskienė, UAB „Draugystės sanatorija“ vykdomasis direktorius Gediminas Kaubrys.

0 komentaras
0

Palikti komentarą