Kaune veiks viena viešojo keleivinio transporto įmonė – vairuotojų nemažės

autorius Solidarumas

2014 m. sausio 29 d. UAB „Kauno autobusai“ keleivinio trasnporto darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Lina Jankauskienė, pavaduotoja Genovaitė Binderytė susitiko su UAB „Kauno autobusai“ generaliniu direktoriumi Mindaugu Grigeliu. Susitikime taip pat dalyvavo LPS „Solidarumas“ atsakingoji sekretorė Kristina Krupavičienė bei tarptautinė sekretorė , „Solidarumo“ atstovė EESRK Daiva Kvedaraitė.

Susitikime kalbėta apie UAB „Kauno autobusai“ ir UAB „Autrolis“ susijungimą. Jau parengti dokumentai prijungti vieną įmonę prie kitos, tikimasi, jog toks sprendimas padės geriau organizuoti viešojo transporto veiklą. Mindaugas Grigelis patikino, jog sujungus dvi įmones, darbuotojų skaičius neturėtų mažėti, vairuotojai ir darbininkai tikrai nebus atleidžiami iš darbo.

Gali mažėti administracijos personalas. Tačiau apie visus pokyčius bus kalbama su darbuotojais, artimiausiu metus bus orgnaizuojami susirinkimai. Paklaustas apie galimybes didinti darbuotojų atlyginimus, generalinis direktorius sakė, jog artimiauisu metu tokios galimybės nėra.

Generalinis direktorius pažadėjo, jog netrukdys profesinių sąjungų veiklai ir toleruos profesinių sąjungų įvairovę.

Darbuotojų ir profsąjungos narių dėmesui!
LR Konstitucijos 50 str., Profsąjungų įstatymo 3 str. numato, jog visos profesinės sąjungos yra lygios ir turi lygias teises. Jei jūs patiriate spaudimą, šantažą ar grasinimą, kad turite išstoti iš vienos profesinės sąjungos ir įstoti į kitą profesinę sąjungą, žinokite – tai yra neteisėti veiksmai. Jūs turite teisę rinktis, kas atstovaus jūsų interesams.

Kreipkitės:
Į profesinės sąjungos pirmininkę Liną Jankauskienę;
LPS „Solidarumas“ vyr. teisininką P.Grėbliauską (868617391)
LPS „Solidarumas“ vežėjų profesinės sąjungos pirmininko pavaduotoją A.Cuzanauską (tel.: 864717778)

0 komentaras
0

Palikti komentarą