Kauno meras pažadėjo, jog įmonių sujungimas vyks sklandžiai

autorius Solidarumas

2014 vasario 12 d. UAB „Kauno autobusai“ keleivinio trasnporto darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Lina Jankauskienė ir UAB „Autrolis“  darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Regina Ževžikovienė susitiko su Kauno meru  Andriumi Kupčinsku. 

Susitikime kalbėta apie tarybos sprendimą sujungti dvi įmones. L.Jankauskienė domėjosi kaip bus sprendžiamas kolektyvinės sutarties klausimas, mat vienoje įmonėje sutartis yra, kitoje – ne. Ji taip pat turėjo klausimų dėl vairuotojų darbo sąlygų, maršrutų. Regina Živžekovienė išreiškė susirūpinimą troleibusų vairuotojų atietimi, domėjosi ar bus ir kaip vyks vairuotojų perkvalifikavimas, jeigu daugės autobusų, o mažės troleibusų.

Kauno miesto meras dar kartą patikino, jog sujungus įmones vairuotojų skaičius nemažės, apie persikvalifikavimo galimybes reikės kalbėti visiems socialiniams partneriams.

Įmonių sujungimo klausimą pasiūlė įtraukti į Kauno trišalės tarybos darbtovarkę. Žadėjo, jog siekiant išvengti įtampos, bus organizuojami susitikimai su darbuotojais.

0 komentaras
0

Palikti komentarą