Laimėta byla dėl neteisėto atleidimo iš darbo

autorius Solidarumas

2012 metų vasario 10 dieną Vilniaus miesto 3 apylinkės teismas priėmė sprendimą dėl darbuotojos I.L. neteisėto atleidimo iš darbo. Darbuotoją teisme atstovavo vyr. teisininkas Petras Grėbliauskas ir teisininkė Ksenija Giedraitienė.

Ieškovei, dirbusiai virėja, nuo 2011-05-25 nebuvo mokamas darbo užmokestis, todėl ji kreipėsi dėl darbo sutarties nutraukimo, bet sutartis nebuvo nutraukta laiku. Liepos mėnesį darbdavys atleido I.L., nenurodžius pagrindo. Iš VSD valdybos fondo pažymos paaiškėjo, kad ji atleista už šiurkštų darbo pareigų pažeidimą. Ieškovė prašė atleidimą pripažinti neteisėtu, priteisti neišmokėtą darbo užmokestį, bei vidutinį darbo užmokestį už uždelstą atsiskaityti laiką.

Atsakovas S. Pilvelienės IĮ „ATVIRUKAS“ savo atsikirtimus grindė tuo, kad I.L. buvo atleista už pravaikštas, o darbo užmokestis už šį laikotarpį nepriklauso. Taip pat teigė, kad kita darbuotoja iš kavinės „Pas Erlicką“ kasos atidavė 353 Lt ir 300 Lt iš kasos, ieškovei pareikalavus.

Vilniaus miesto 3 apylinkės teismas ieškinį tenkino iš dalies. 

Priteisė ieškovei 653 Lt darbo užmokesčio, 2766 Lt vidutinio darbo užmokesčio už uždelstą atsiskaitymo laiką iš S. Pilvelienės IĮ „Atvirukas“, bei 136,72 Lt bylinėjimosi išlaidų į valstybės biudžetą.

0 komentaras
0

Palikti komentarą