Lietuvos moterų profesinė sąjungos „Solidarumas“ kviečia į valdybos posėdį

autorius Solidarumas

Posėdis vyks 2015 m. vasario 13 d. pradžia – 14 val. LPS „Solidarumas“ būstinėje, K.Kalinausko 2B, Vilnius. Posėdžio metu kalbėsime apie skurdą Lietuvoje, priemones skurdui mažinti, apie socialinės aprėpties situaciją ir skurdo mažinimo priemones bei politiką Lietuvoje. Mes žinome, kad skurdas ir socialinė atskirtis nemažėja, galvojame, kaip elgtis, kuo galime prisidėti, kad ši problema nedidėtų.

Moterų profesinė sąjunga jau ne pirmus metus kreipiasi į įvairias institucijas, klausimu kaip ir kas turi grąžinti “vaiko pinigus”. Kiek yra gerbiamas vaikas mūsų šalyje? Kiek yra rūpinamasi, kad jis neskurstų?  

Posėdyje dalyvauti pakvietėme, gerb. Skirmą Kondratienę, Asociacijos „Nacionalinis skurdo mažinimo organizacijų tinkas“ valdybos pirmininkę. Iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atvyks du atstovai – Gražina Jalinskienė, Strateginio planavimo ir analizės departamento Strateginės analizės skyriaus vedėja ir  Vaida Budzevičienė Strateginio planavimo ir analizės departamento Strateginės analizės skyriaus vyriausioji specialistė. Taip pat bus malonu pasikalbėti su Caritas dienos centro „Vilties angelas“ viešnia.

Alma Kriščiūnienė
Lietuvos moterų profesinės sąjungos “Solidarumas”
pirmininkė
Tel.Nr., +370603 32162
El.p.:solidarumas.moterys@gmail.com
K.Kalinausko 2b, Vilnius

0 komentaras
0

Palikti komentarą