Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkė dalyvauja Investicijų patarėjų komisijos posėdyje

autorius Solidarumas

Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkė Aldona Jašinskienė dalyvauja Investicijų patarėjų komisijos posėdyje, kuriame daugiausia dėmesio skiriama aptarti darbo santykių modernizavimo ir reikiamų specialistų paruošimo klausimus.

Renginyje dalyvauja pasaulyje žinomų ir pirmaujančių tarptautinių bendrovių vadovai, priklausantys Lietuvos Investicijų patarėjų komisijai (IPK), renkasi ieškoti receptų, kaip patobulinti Lietuvos investicinę aplinką.

Į Lietuvą atvyksta IPK nariai, einantys aukščiausio lygio vadovų pareigas bendrovėse „Microsoft“, „Strategic Staffing Solutions“, CSC, „Baltic Property Trust Asset Management“, „Bank M2M Europe“, „Nomura“, „Global Beach Group“, „TeliaSonera“, „Fluidigm Corporation“.

Diskusijoje pasiskys užsienio investuotojų kompanijų vadovai apie tai, su kokiomis problemomis susiduria kurdami naujas darbo vietas Lietuvoje ir vykdydami plėtrą.

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė A.Pabedinskienė pristatys užimtumo strategiją ir bei naujų darbo vietų kūrimo svarbą Lietuvoje.

Profesinių sąjungų atstovai kalbės apie dažnai ignoruojamas Darbo kodekso nuostatas ir apie dažniausius sunkumus, patiriamus darbe.

0 komentaras
0

Palikti komentarą