autorius Jovita
crop 1200x900 nacionalinis atsakingo verslo apdovanojimas 23183

Pagal Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo (NAVA) konkurso nuostatus komisija, susidedanti iš įvairių ministerijų atstovų, darbdavių ir darbuotojų kasmet iki birželio 15 d. turi nutarti dėl einamųjų metų NAVA konkurso nominacijų. 2021 m. birželio 11d. komisija susitiko virtualioje erdvėje ir diskutavo apie nominacijas.

Siūlomos trys tradicinės nominacijos – „Metų darbovietė“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė“ ir „Aplinkai draugiškiausia įmonė“, kurioms komisija iš esmės pritaria, tačiau gali būti įtrauktos ir kitos temos nominacijoms. Komisija nutarė, kad šiuo sudėtingu COVID laikotarpiu norėtų matyti darbuotojui labiau draugišką darbovietę, kurioje jis nepatirtų streso, smurto, mobingo, laisvai galėtų derinti darbo ir šeiminius įsipareigojimus.

Dvejus pastaruosius metus papildomos nominacijos buvo:

„Šeimai palankiausia darbovietė“

„Socialinę integraciją didinanti įmonė“.

Nacionalinio atsakongo verslo komisijoje Lietuvos profesinę sąjungą ,,Solidarumas” atstovauja pirmininkės pavaduotoja Jovita Pretzsch.

Daugiau apie konkrsą – Nacionalinis atsakingo verslo apdovanojimas: https://socmin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/darbo-rinka-uzimtumas/imoniu-socialine-atsakomybe-isa/nacionalinio-atsakingo-verslo-apdovanojimas

0 komentaras
0

Palikti komentarą