Pagerbkime didvyrius, kurie Sausio 13-ąją paaukojo savo gyvybes už mūsų Laisvę

autorius Solidarumas
sausio 13

 

1991 m. sausio 13-ąją Lietuvos žmonės, neišsigandę mirties, smurto ir grasinimų, susitelkė ir parodė, kad jie yra ne beteisiai vergai, o savo likimo ir savo šalies šeimininkai.

Prisiminkime ir pagerbkime tuos, kurie tą lemtingą naktį paaukojo tai, kas  brangiausia – savo Gyvybę ir Sveikatą, kad mes gyventume laisvi. 

Jų auka įpareigoja mus branginta tai, ką mes turime – teisę būti Laisvais Laisvos Valstybės piliečiais.

Jų auka primena, kad mūsų valstybės valdžia turi tarnauti mums, o ne mes tarnauti valdžiai.

Jų auka įkvėpia nepasiduoti tiems, kurie nori mus paversti beteise darbo jėga- darbiniais gyvuliais, kuriems rūpi tik pinigai, dėl kurių galima dirbti bet ką ir bet kurioje pasaulio dalyje. 

Jų pavyzdys mus įkvėpia vienytis į profesines sąjungas ir nepasiduodant savo baimėms, gąsdinimams ir grasinimams kurti tokią Lietuvą, dėl kurios jie paaukojo savo gyvybes, tokią Lietuvą, kurioje mes gyventume oriai ir neieškotume geresnio gyvenimo svetur, nes Lietuva yra vienintelė vieta pasaulyje, kurioje mes Sausio 13-osios pasiaukojimo dėka esame savo valstybės šeimininkais.

Kviečiame prisiminti mūsų didvyrius prie Vilniaus televizijos bokšto ir Seimo (Žiūrėti čia), pagerbti juos eitynėse į Vilniaus Antakalnio kapines (Žiūrėti čia) bei dalyvauti kituose renginiuose, kurie vyks Lietuvoje jų žygdarbiui paminėti.

0 komentaras
0

Palikti komentarą