Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną, balandžio 28-ąją – nacionalinis žinių apie saugų darbą e. testas

autorius Solidarumas

Europos Sąjungoje dėl su darbu susijusių priežasčių kas tris su puse minutės miršta vienas žmogus. Lietuvoje 1992-2015 metais darbe žuvo ir sužalota daugiau nei 75 tūkst. žmonių: palyginti, tai beveik prilygsta Marijampolės ir Utenos miestų gyventojų skaičiui kartu sudėjus.

Minėdama Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną, jau dešimt metų Valstybinė darbo inspekcija (VDI) įvairiais renginiais skatina darbuotojus ir darbdavius daugiau dėmesio skirti nelaimių darbe prevencijai, žinių apie saugų darbą sklaidai, taip pat visus aktyviau įsitraukti į saugaus darbo kultūros puoselėjimą.

Šią dieną VDI, siekdama sudominti saugaus darbo klausimais kuo daugiau įvairaus amžiaus, įvairių profesijų bei užsiėmimų asmenų, antrus metus organizuoja nacionalinį e. testą (konkursą). Konkursas skirtas plačiajai visuomenei, klausimai pateikiami populiariai.

Testo klausimai pasirodys VDI interneto svetainės (www.vdi.lt) tituliniame puslapyje balandžio 28 d. nuo 6 val., jo sprendimo laikas – iki balandžio 28 d. 24 val. Testą sudaro 25 klausimai su 3-4 atsakymų variantais, iš kurių reikės pažymėti vieną teisingą.

Sprendėjai turės galimybę išsispausdinti savo atsakymus, su jų įvertinimu procentais. Po š. m. balandžio 28 d. 24 val. VDI interneto svetainėje bus galima pasitikrinti teisingus atsakymus.

Pirmiesiems 50 dalyvių, per trumpiausią laiką teisingai atsakiusiems į testo klausimus, bus įteikti specialūs VDI pažymėjimai ir prizai.

VDI kviečia visus dalyvauti sprendžiant testą ir pasitikrinti, ką žinote apie saugų darbą!

0 komentaras
0

Palikti komentarą