Pasitikrink savo žinias apie saugų darbą

autorius Solidarumas

Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos balandžio 28 dieną – Valstybinė darbo inspekcija organizuoja nacionalinį e. testą (konkursą). Testo klausimai parengti bendradarbiaujant su Vilniaus Gedimino technikos universitetu.

Kam skirtas testas.

Testas skirtas plačiajai visuomenei, jo klausimai pateikiami populiariai.

Kada?

Testas pasirodys Valstybinės darbo inspekcijos svetainės (www.vdi.lt) tituliniame puslapyje š. m. balandžio 28 d. nuo 6 val., jo sprendimo laikas – iki balandžio 28 d. 24 val.

Kaip testą spęsti?

Testą sudaro 25 klausimai su galimais 3-4 atsakymų variantais. Reikia pažymėti vieną, teisingą variantą.
Sprendėjai turės galimybę išsispausdinti savo atsakymus, su jų įvertinimu procentais. Po š. m. balandžio 28 d. 24 val. bus galima pasitikrinti teisingus atsakymus. SVARBU. Iš vieno kompiuterio testą galima spręsti tik vieną kartą.

Nugalėtojai

Visų dalyvių, kurie atsakys į testo klausimus, VDI prašo pateikti savo kontaktinius duomenis: ši informacija bus reikalinga norint išaiškinti ir paskelbti nugalėtojus bei jiems įteikti prizus.

Prizai

Pirmųjų 100 dalyvių, per trumpiausią laiką teisingai atsakiusių į klausimus, laukia prizai, kuriuos skiria Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei tarptautinis transliuotojas CNN.

Jei testu susidomėsite vėliau

Testo klausimus ir teisingus atsakymus nuo š. m. balandžio 28 d. 24 val. bus galima matyti dar mėnesį.

P.S. Valstybinės darbo inspekcijos darbuotojai testo sprendimo konkurse nedalyvauja.

0 komentaras
0

Palikti komentarą