Pradėtos derybos AB ,,Vilkma”

autorius Solidarumas
20201123 133620

2020 m. lapkričio 20 d. įvyko AB ,,Vilkma” ir AB ,,Vilkma” darbuotojų profesinės sąjungos ,,Solidarumas” derybos dėl kolektyvinės sutarties. Derybose profesinę sąjungą atstovavo: Lietuvos profesinės sąjungos ,,Solidarumas” pirmininkės pavaduotoja Jovita Pretzsch, teisininkė Miglė Wantens ir įmonės profesinės sąjungos pirmininkė Anastasija Michalčenko-Dambrauskienė. Derybos vyko nuotoliniu būdu.

Derybose šalys susitarė, kad kiekviename derybų posėdyje bus rotuojamas pirmininkaujantis ir sekretorius. Pirmame posėdyje pirmininkavo Jovita Pretzsch, protokolavo Genovaitė Barysienė. Derybose AB ,,Vilkma” atstovavo personalo vadovė Genovaitė Barysienė, gamybos vadovė Violeta Puodžiukienė ir įmonės finansų ir administravimo vadovė Renata Banevičiūtė.

Šalys sutarė kokiais klausimais bus deramasi, kada bus pateikta deryboms būtina informacija ir t.t., taip pat numatė sekančių derybų datą gruodžio 10d.

Kolektyvinės sutarties derybas numatoma baigti 2021 m. pirmą pusmetį. Šalys sutarė, kad profesinė sąjunga įregistruos kolektyvinę sutartį po pasirašymo Lietuvos Respublikos Solcialinės apsaugos ir darbo ministerijoje.

 

0 komentaras
0

Palikti komentarą