Profesinės sąjungos smerkia teroro aktą Sankt Peterburge

autorius Solidarumas
bastun

 

Baltijos šalių profesinių sąjungų tinklas BASTUN, kurio sudėtyje yra ir Lietuvos profesinė sąjunga „Solidarumas“, siunčia solidarumo ir užuojautos žinutę žmonėms ir darbuotojų organizacijoms dėl teroro akto St. Peterburge.

“Mes, Baltijos šalių profesinių sąjungų konfederacijų tinklas BASTUN, norime išreikšti savo giliausią užuojautą ir solidarumą bei paramą aukoms, aukų šeimoms ir visiems St. Peterburgo žmonėms.

 

Mes smerkiame šį baisų išpuolį ir išpuolį prieš nekaltus žmones St. Peterburgo metro, kuris buvo įvykdytas balandžio 3d.. Visi teroristų išpuoliai yra išpuoliai prieš pagrindines žmonių vertybes, laisves ir demokratiją.

Profesinių sąjungų judėjimas atstovauja žmonių teisėms, solidarumui ir taikai. Brutalus teroro aktas St. Peterburge yra nukreiptas prieš pagrindines vertybes, prieš laisvę, atvirumą ir demokratiją.

Baltijos šalių profesinių sąjungų tinklas vienija 11 milijonų darbuotojų įvairiuose darbo rinko sektoriuose. Mes esame kartu su jumis, ir kartu kovojame  už demokratiją, taiką, socialines teises, orias darbo ir gyvenimo sąlygas, – tai yra geriausia apsauga nuo terorizmo“, – rašoma laiške.

                      

Baltijos šalių profesinių sąjungų tinklo (BASTUN) posėdis vyksta 2017 m. balandžio 5 d. Stokholme. Posėdyje dalyvauja LPS “Solidarumas” pirmininkė Kristina Krupavičienė.

 

Parengė Daiva Kvedaraitė

0 komentaras
0

Palikti komentarą