Profesinių sąjungų suvažiavimas Ispanijoje

autorius Jovita

2021 m. balandžio 12d. Lietuvos profesinę sąjungą ,,Solidarumas” pasiekė laiškas, kad 43-asis Generalinės darbuotojų sąjungos (toliau – UGT) kongresas buvo suplanuotas 2021 m. Gegužės 18–20 d. Valensijoje (Ispanija), tačiau dėl COVID-19 pandemijos ir keleto judumo apribojimų UGT buvo priversta atidėti kongresą, kuris planuojamas lapkričio mėn.
UGT labai norėjo pakviesti Lietuvos profesinės sąjungos ,,Solidarumas” atstovus gegužės mėn. dalyvauti suvažiavime, tačiau puikiai žinoma, kad ,,ši situacija neleis mums susitikti ir pasveikinti tarptautinių delegatų” – rašoma laiške. Apgailestaujama, kad šiuo metu neįmanoma keliauti, būtina laikytis karantino atvykstant į Ispaniją, o grįžus savo šalyje ir pan. Dėl įvairiausių suvaržymų daugelis UGT narinių federacijų ir regioninių organizacijų taip pat turėjo sumažinti suvažiavimo dalyvių skaičių.
Tačiau UGT kviečia dalyvauti suvažiavimo atidarymo ir uždarymo sesijų metu gyvai arba nuotoliniu būdu lapkričio mėn. Daugiau informacijos apie atidarymo ir uždarymo sesijas ir apie tai, kaip jas sekti, bus atsiųsta ateityje. Suvažiavimo metu bus įstaigtas tarptautinis stendas suvažiavimo vietoje, kur bus transliuojamos visos žinutės, gautos iš užsienio organizacijų, todėl UGT labai laukia video pasveikimų.
,,Iš tiesų jaučiame, kad esate mums labai artimi ir dėkojame už supratingumą” – rašoma laiške.

0 komentaras
0

Palikti komentarą