Siuvimo įmonėse trūksta darbuotojų

autorius Solidarumas

2013-10-24 d. siuvimo UAB “Visatex” profesinė sąjunga “Solidarumas” inicijavo susitikimą su LPS “Solidarumas” specialistais – socialinio dialogo vystymo specialistu Visagine Alfonsu Šimulynu ir koordinatore Jovita Pretzsch.

Šiuo metu siuvimo įmonėje dirba apie 500 darbuotojų iš kurių 64 moterys iš ŠriLankos. Dalis siuvėjų kasdien vežamos į darbą ir atgal iš Ignalinos ir už tai moka darbdavys. Visagine, palankios buto nuomos kainos, pakanka tik mokėti už komunalines paslaugas. Į Zarasuose esančią siuvimo įmonę taip pat vežiojamos darbuotojos iš aplinkinių miestelių ir iš Visagino.

2013 lapkričio 9 d. numatomas seminaras Visagine, viešbutyje Gabriella, tema „Socialinių problemų sprendimas ir lyčių lygybė“, kurį veda lektorė – LPS „Solidarumas“ atsakingoji sekretorė Kristina Krupavičienė. Seminaras organizuojamas įgyvendinant ESF finansuojamą projektą „Socialinio dialogo vystymas ir interesų derinimas, siekiant racionalių sprendimų, ekonominės ir socialinės pažangos“.

2013 lapkričio 9d. numatoma Lietuvos pramonės įmonių ataskaitinė konferencija, kurioje dalyvaus UAB „Visatex“ profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkė Nadiežda Pogriebniak.

Jovita Pretzsch
{phocagallery view=category|categoryid=179}

0 komentaras
0

Palikti komentarą