Socialinių darbuotojų profesinės sąjungos „Solidarumas” sąskrydis

autorius Ričardas

2021 m. liepos 23 d.-25 d. Mielagėnuose Ignalinos rajone įvyko Lietuvos socialinių darbuotojų profesinės sąjungos „Solidarumas“ sąskrydis, kuriame dalyvavo socialinių darbuotojų profesinės sąjungos nariai iš Ignalinos, Kupiškio, Visagino, Rokiškio, Linkuvos.

Sąskrydį atidarė Lietuvos socialinių darbuotojų profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkė Alma Neverienė, paleisdama į dangų oranžinės Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ spalvos balionėlius kaip simbolį, kad nereikia bijoti svajoti, nes susivieniję į profesines sąjungas darbuotojai gali įgyvendinti pačias drąsiausias savo svajones ir pagerinti darbo ir apmokėjimo sąlygas. Socialiniai darbuotojai šiuo metu turi ko gero geriausią Lietuvoje šakos kolektyvinę sutartį, kuri smarkiai padidino ilgą laiką nedidintus socialinių darbuotojų atlyginimus ir suteikė darbuotojams papildomų lengvatų, kurių kitų profesijų darbuotojai dar neturi.

Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkė Kristina Krupavičienė pasidžiaugė socialinių darbuotojų profesinės sąjungos pasiekimais, sudarant šakos ir įstaigų kolektyvines sutartis, ir palinkėjo profesinės nesustoti ties pasiektais laimėjimais bei didinti profesinės sąjungos narių skaičių.

Sąskrydžio dalyvius pasveikino ir Mielagėnų seniūnas, prisipažinęs, kad mato socialinių darbuotojų profesinės sąjungos veiklą ir džiaugiasi jos pasiekimais, ginant darbuotojų teises bei gerinant jų darbo ir apmokėjimo sąlygas.

Kiekvienos sąskrydyje dalyvavusios socialinės įstaigos profesinė sąjunga prisistatė ir nuoširdžiai dėkojo pirmininkei A. Neverienei už jos pasiaukojantį darbą, telkiant darbuotojus į profesines sąjungas, derantis dėl kolektyvinės šakos bei įmonės kolektyvinių sutarčių ir padedant spręsti nusutarimus tarp darbdavių ir darbuotojų.

Kiekviena socialinė įstaiga varžėsi kuri išradingiau ir linksmiau prisistatys. Stebino dalyvių išmonė ir kūrybingumas. Daug dalyvių parodė mokantys puikiai dainuoti, groti ir šokti.

Toliau sekė linksmoji sąskrydžio dalis „Šok, dainuok, apie darbą negalvok“. Visą vakarą iki išnaktų sąskrydžio dalyvius linksmino muzikinė grupė „Skandalistai“, kurios uždeganti muzika vertė šokti net tuos, kurie paprastai nešoka. Daug džiaugsmo sąskrydžio dalyviams ir ypač jaunesniems jų šeimos nariams sukėlė putų patranka, leidusi „išsimaudyti“ dirbtinėse putose.

Vidurnaktį sąskrydžio dangų papuošė įvairiaspalviai saliutai.

Kitą dieną dalyviai pasitiko rytmetine mankšta. Vėliau aplankytas puikiai atstatytas Paliesiaus dvaras ir pasižvalgyta po įžymias Mielagėnų vietas.

Per pietus sąskrydžio dalyviai mokėsi gaminti kulinarinio paveldo patiekalus iš grybų ir žuvienės. Vakare vadovaujant garsiai pirtininkei visi galėjo išsimaudyti ir išsiperti pirtyje pagal geriausias pirčių tradicijas.

Pailsėję ir užsikrėtę gera nuotaika sąskrydžio dalyviai išsivažinėjo po namus, dėkodami A. Neverienei už puikiai surengtą sąskrydį, kurį norėtų pakartoti ir kitą vasarą.

Daugiau nuotraukų žiūrėti čia: (7) Facebook

0 komentaras
0

Palikti komentarą